adilekci kullanıcısının son içeriği

1. A

Dağ Bayır Kamp Ve Doğa 4x4

Aslına bakarsanız hiç ön yargılı değildim. Arabayı sattığımdan beri çok bilmiş halkımız bilgileriyle kafamı kurcaladı. Duster almayacağım o evreye gelirsem normal otomobil alırım. Bunun sebebi ise araba gözüme çok boş geliyor ve bence o paraya değmez. Kia Sorento - Subaru Forester - Grand...
  2. A

Mesela ben de bilmiyorum.
  3. A

2008 Chevrolet Captiva Sport Dizel...

Yakıt durumu nasıldır acaba ? Bende araba arayışı içindeyim. Çok off road modum yok. Az buçuk bozuk yollara giriyorum. Suzuki Grand Vitara falan da bakıyordum da dizel olması dikkatimi çekti Captivanın. Gv tüp takınca bagajı öldürüyor
  4. A

Grand Vitara ve Forester a baya bakar oldum. Bakım maliyetleri lpg de sorunsuz olanı malzemede sıkıntı çıkarmayacak olanı hangisi onu araştırıp bakacağım. Yoksa son çare yine binek otomobil
  5. A

Hemen hemen olayımız ayınız. Bende pek kimsenin gitmediği yerlere gidip kamp yapmayı seviyorum. Bu da yol olmaması veyahut yolun berbat olması anlamına geliyor. Ve arabayı yanıma kadar da götürmek istiyorum bir çok yerde çünkü bu tarz bir araba aldıktan sonra fotoğraf çekmeye de başlayacağım...
  6. A

Alanya çok iyi bir seçim olmuş güzel yer. Gezilecek görülecek yerleri de boldur. Alanya Manavgat Vs bayağı var mesela Eğrigöl falan var Konya sınırında bana uzak lakin size daha yakın. Bakir kalmış doğası var bol bol oksijen çekebileceğiniz yerler var. Dağlara doğru ilerleyince baya keyifli...
  7. A

Haklısınız araştırmaya devam ediyorum. Bir arkadaş Subaru Forester e bakmamı istedi. Fena değil gibi araç. Bilgisi olan birini bulursam soruşturacağım.
  8. A

Ben de Honda vardı normal otomobil arabanın altı kamp atmaya gittiğim her bölgede yere çarpıyordu ki yere de yakın değildi. 308 aldık sonra o da ayni şekilde ve ciddi anlamda 308 baya masraflı da oldu bana. Bugün Jeep Cherokee 2.4 gördüm benzinli +lpg gözüme hoş geldi araba. Ona da bakacağım bir...
  9. A

Merhabalar, uzun süredir sitede dolanıyorum bir çok konuyu da inceledim ve sonunda bir konu açıp derdimi anlatayım dedim. Öncelikle olurda sürçülisan edersem affola. 25 yaşında Antalya’da yaşayan bir garip insan evladıyım. Hafta içi 5 gün çalışır sonra kendimi doğaya atarım. Daha önceleri...
  10. A

Salda Gölü Otostop Canavarı

Kimse yazmamış ben yazayım. Kısa süre önce oradaydım, şansıma diyeyim sürekli değişen havası vardı. Ama geceleri soğuk oluyor bunu bil. Ben kamp attığımda güneşlik hava vardı daha sonra yağmur geldi bayağı şiddetli gece durdu ve sabahına temiz ve güzel hava vardı. Arabamı sattığım için bir...
  11. A

Suzuki Grand Vitara 2.0 Otomatik 2005 Model Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Açıkçası ben de aynısını düşünüyorum. Yalnız Lpg olayı biraz canımı sıktı. Bagajın çoğunu kaplaması falan. Ve ben ayda 2-3 defa doğaya karışıp kamplara giden biriyim ki o yüzden bu tarz bir araç arıyordum. 1.9 Dizellerde 250bin km altında bulmak zor olanda harap olmuş. 2.0 Benzinde de lpg olayı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri