afacan886 kullanıcısının son içeriği

1. afacan886

Samurai Sj410 Ana Sanzıman Ve Arazi Sanzımanı Parçası Ve Sj413 Yedek Parçaları Bulunur

Ynt: Samurai Sj410 Ana Sanzıman Ve Arazi Sanzımanı Parçası Ve Sj413 Yedek Parçaları Bulunur birkaç dişli var ama resim yollmanız lazım karşılaştırmak için
  2. afacan886

Samurai Sj410 Ana Sanzıman Ve Arazi Sanzımanı Parçası Ve Sj413 Yedek Parçaları Bulunur

arkadaşlar elimde sj 410 ait 4 ileri ana sanzımanı vardır çok uygun fiyata vereceğim sıkıtı yok tıkır tıkır vitesi geçiyor,ve sj410 ait arazi sanzıman dişilileri mevcut olup diğer dış gövde aksamları ve arazi vites koluda mevcuttur isteyen değerlendirebilir ugun fiyata yardımcı olurum,yine...
  3. afacan886

Suzuki Samurai'a Patrol 2.8 V6 Motor Takılırmı ?

Ynt: Suzuki Samurai'a Patrol 2.8 V6 Motor Takılırmı ? hiç ugraşma 1.6 sahin motoru al sanzımanı ile birlikte üzerine hedars egzosu da koy sonrasını söyleyeyim asfaltta makas arazide camur atarsın:D parça sıkıntısı yok gücü muhtesem daha ne olsun ugraşma çok para vermeye gerek yok tercübe...
  4. afacan886

LADA NİVA TRAİLMASTER YÜKSELTME KİTİ 5CM

Ynt: Lada Niva Trailmaster Yükseltme Kiti 5cm resimli olarak paylaşırsan net olarak daha iyi anlayacagız 12 cm yükseltme mevzusunu :o
  5. afacan886

Dodge 250 4x4 Çift Kabin

Ynt: Dodge 250 4x4 Çift Kabin yakışır abi gerekli bir sistem bagaj hem görüntü açısından zengilik katacaktır araca takipteyim ;)
  6. afacan886

Samurai Yedek Parça

Ynt: Samurai Yedek Parça abi defransiyel sattım ama defransiyell istersen daha güçlü defransiyeller ayarlayabilirim...sadece 4 ileri ana sanzımanı var elimde sağlam...samurai konusunda yardımcı olurum her türlü..
  7. afacan886

Dodge 250 4x4 Çift Kabin

Ynt: Dodge 250 4x4 Çift Kabin oğuz abi jantlar çok şık olmuş su tamamıyla bitirde çıksın koca oğlanın yakışıklıgı takipteyim ..
  8. afacan886

Dodge 250 4x4 Çift Kabin

Ynt: Dodge 250 4x4 Çift Kabin yani olması gereken buydu hummer ;D
  9. afacan886

SUZUKİ SAMURAİ ŞARJ DİNAMOSU VE ÖN FAR TAKIMI

Ynt: Suzuki Samurai Şarj Dinamosu Ve Ön Far Takımı yok be abim kalmadı...
  10. afacan886

Vx80 -1991 3.900 Benzinli--beygir Gücünü Arttırmam İçin Lütfen Yardım !!!

Ynt: Vx80 -1991 3.900 Benzinli--beygir Gücünü Arttırmam İçin Lütfen Yardım !!! hani nerde o proje bende görmek isterim benim araba motoru yatak vuruyor onun yerine benzinli motor koyacagım dizel imkanı varsa dizel atayım tüple filan ugraşmam bilgileri paylaşırsanız memnun oluruz
  11. afacan886

Vx80 -1991 3.900 Benzinli--beygir Gücünü Arttırmam İçin Lütfen Yardım !!!

Ynt: Vx80 -1991 3.900 Benzinli--beygir Gücünü Arttırmam İçin Lütfen Yardım !!! abi bende bu aracı hep almak istemişimdir yalnız motor güçsüz diye tutulmuyor diyorlar ama çok güzel araç hoşuma gidiyor almak nasip olmadı peki turbo uygulamasından sonuç nedir simdi sizden bekliyorum bu araç...
  12. afacan886

Dodge 250 4x4 Çift Kabin

Ynt: Dodge 250 4x4 Çift Kabin oguz abi kararını değiştirdinmi kasayı kesmeyecegim diyordun biraz kullanayım ondan sonra kestitirim diyordunda.... ama olsun iyi yapmışsın hepsi bir çıkmış olur ;D
  13. afacan886

Samurai 1300 Motor Ve Sanzumanı Satılık

Ynt: Samurai 1300 Motor Ve Sanzumanı Satılık sanzımanın sıkıntısı yok 450 lira olur motorda 600 lira olur kopmle motor için alacagın parçalar ise 580 lira tutar ben motoru parça parça satsam zaten bu fiyatı fazlası ile alırım karşılıgını hem benim işim görülsün hem basakasının işi görülsün isterim
  14. afacan886

Lada Niva Turbo Motor Uygulaması

Ynt: Lada Niva Turbo Motor Uygulaması Evet ömer ali kardes fatsada yaristik ilk resmi yaristi bizim icin nivada eksta guc yoktu orjinal hali ile girdirk ona ragmen parkurda kalmdan. Biitirdik o saatten sonra nivayi hizlandirmaya karar verdik ama.su varki niva yaris ideal neden mi parcasi ucuz...
  15. afacan886

Dağ Keçisi'nden Atom Karınca'ya :))

Ynt: Dağ Keçisi'nden Atom Karınca'ya :)) Mecnun bey benim bu sene yaristigim arac lada niva hemde fia onayli butun yarislari da parkurda kalmadan bitirdi cogu arackar parca kirarken biz hoplaya ziplaya yarisi bitirdik ve hala yenikik icin ugrasiyoruz niva icin beni buradan takip edebikirsiniz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri