airboat kullanıcısının son içeriği

1. airboat

Saly Çekme Karavan Ağırlığı

Bu aracınızla ancak 750kg ağırlıkda olan(gercekse)mini tip bir karavanı çekebilirsiniz. Tabii Frenli dingil ve kaplini varsa.
  2. airboat

Buzdolabı Soğutma Sorunu

S Cengiz, Size yardımcı olmak amacıyla; Piyasada satılan 50Lt 220 volt büro tiplerinin yarısı hacminde bir buzdolabı alınız. İster invertörle(iki kat akım çeker) kullanınız. Alacağınız buzdolabının komresörü yerine 12/24 volt çalışabilen Danfos/Secop BD35F kompresör yerleştirelim. Sessizdir...
  3. airboat

Karavan Camı Nereden Temin Edebilirim?

Marka ve modele uyumlu;yapıştıma camlar. Alkovenli ve çekme karavanlar için; 40*20cm den 1500*50cm ye kadar değişik öçude; Aliminyum çerçeveli,Sürgülü,Demperlenmiş camlar sipariş üzerine tedarik edilir.
  4. airboat

Karavana Güneş Paneli Nasıl Eklenir ?

rezistanslı ısıtıcılardan vazgeçiniz. Solar panelle ;aydınlatma ve 12 volt olan alet ve ekipmanları kullanabilirsiniz.
  5. airboat

Nasıl Bir Karavan Almalıyım/yapmalıyım?

slm Öğretmenim; Karavancı dostlar arasına hoş geldiniz. Bütçenizi gördüm.VW almayı düşündüğünüzde bütcenizi aşar diyebilirim. Bence PSA gurubundan Dukato,Pejo,Cıtroen 12,6m3 lerini öneririm.(10.000/16.000tl) Panelvanlara cam gideri olacagından Minibüs çıkmalarıda olabilir. Bazı camlarını...
  6. airboat

Kendi Karavanını Yapanlar; Renault Master L4h2

Eskiden projeler önceden çizilip bir ay üretim için süre veriliyordu. Bir ay sonra bitirilmemişse tekrar yeni proje gerekiyordu. Şimdi ise yukarda belirttigim işlem, aracı bitirdikten sonra proje isteniyor. Karavanı yapanlara süresiz diyebileceğim zaman tanınmış oldu. Yardımcı oldumsa ne güzel...
  7. airboat

Çekme Karavan Şehirlerarası Nakliye Hk.

Bir arkadaşım karavan taşıma işleri yapıyor. Kendisi izmit Gölcuk te. Bana ankara ya getirdi. Hüseyin Seyhan 0536 325 9876
  8. airboat

Ford Transit Custom Ve 750 Kg Altı Çekme Karavan

Bence çekme karavanın kaç kilo geldiğini kantarda bir kontrol ettir. Kantar fişide mutlaka yanında bulunsun
  9. airboat

Karavanla Ilgili Polis Sorunu

ROMORK YAPAN BİR FİRMADAN 500/ 600TL TUTARINDA FATURA AL
  10. airboat

Kendi Karavanımı Yapmaya Başladım (tospİk)

kolaylıklar dilerim. İhtiyacınız olursa: www.karavanekipmanpazari.sahibinden.com
  11. airboat

2012 yılında kendi karavan ve motokaravanımı yaptım. Gözünüz yılmasın. Bu konuda gerekli...

2012 yılında kendi karavan ve motokaravanımı yaptım. Gözünüz yılmasın. Bu konuda gerekli yardımları yapar bildiğimi paylaşırım. Tüm karavanını kendi yapanlara başarılar dilerim. 506 747 33 33 saat 10/22 arası
  12. airboat

https://karavanekipmanpazari.sahibinden.com/

https://karavanekipmanpazari.sahibinden.com/

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence