Allochthonous kullanıcısının son içeriği

1. A

Aydın Off-road Sevdalıları Merhaba

Tabi sevinirim, bu arada aracı almadan benim aracımı incelemek isterseniz müsait bir zamanda buluşabiliriz SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. A

Uygar bey vitara alırsanız pişman olmazsınız çok keyifli ve sağlam alet. SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. A

Bej rengi tek kapı 2005 model. Üzerinde port bagaj var görmüşsünüzdür belki. Araçta çadır varsa sizde kampçılıkta vardır kesin :D, benim aracım ufak olduğu için araç üstü çadır yerine normal çadır kullanıyorum. SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. A

2006 Ve Üzeri 3k Grand Vitara Nasıldır ?

Teşekkür ederim :)
  5. A

Selamlar, bende kuşadasındayım 1.6 grand vitaram var etkinlik olırsa katılmak isterim.
  6. A

4kisilik Cadir 3-4 Mevsim Cadir Arıyorum.

Arkadaşlar herkese selamlar, Aracimla doga gezilerinde kullanilmak uzere 4 kisilik cadir arıyorum. Ağırlığın pek. Bir. Onemi yok. Agir kis sartlarinda cadiri kullanmayacağım. Ege bölgesinde yaşıyorum. Nisan - ekim arasi kamp yaparim, yani hava gece en dusuk 4-5 derece civarında olur. Yagmurlu...
  7. A

Yeni kasa istiyordum fakat 2005 model eski Grand vitara 3k buldum onu aldım, iyikide onu almışım gerçekten cok zevkli bir alet . Lpg taktırdım birde uzerine port bagaj.2 kisinin esyasini fazlasiyla alıyor. hattta ufak tefek offroad donanimi da dusunmeye basladim. Ilk basta cayir cimene girerim...
  8. A

Merhabalar, 2006 model ve sonrası 1600cc 3K Grand Vitara almak istiyorum . Evin 2.aracı olacak.Offroad amaçlı düşünmüyorum, hobi amaçlı ve şehir içinde eşim kullansın istiyorum. Bir önceki kasanın offroad a uygun olduğunu biliyorum ama offroad yapmayacağım için ve donanım olarak zengin olduğu...
  9. A

2004 Model 1.6 Suzuki Grand Vitara Kumda Sürüş

at-çek merakı yüzünden bende 2002-2005 grand vitara 3k düşünüyorum. 200km ye kadar uzun yolada gidiyorum . Acaba uzun yolda nasıl aracın performansı , çok yorucu olur mu ?
  10. A

Terrano Ii Ama Hangisi

bende 2.4 benzin lpg li olanından bakıyorum kendime . Tek aracım olacak hafif arazi koşullarına uysun , zırt pırt arıza vermesin yeter. Sizce benzinli olanı alnır mı ?
  11. A

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducota Camper 13 M3 (egean.tr)

Cok güzel olmuş Allah güle güle, kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Ileride bende 13m3 ducato düşünüyorum. arka yatak ebatlari hakkinda bilgi verirmisiniz maksimum boy ne kadar oluyor? Benim boy 191 oldugu icin biraz cekinceliyim o konuda LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. A

Satılık Terrano 2 2.4 Benzinli 1997 Model

Ynt: Satılık Terrano 2 2.4 Benzinli 1997 Model yakıt tüketimi hakkında bilgi verebilirmisiniz ? şehir içinde ve dışında ne kadar lpg tüketiyor
  13. A

Türkar 4x4 Karavan %100 Yerli Üretim Bence Deneyin...

Ynt: Türkar 4x4 Karavan %100 Yerli Üretim Bence Deneyin... 300.000 tl gibi rakamlardan bahsediliyor. Ne kadar 4x4 te olsa bir karavan için çok yüksek fiyat benim açımdan . O paraya 10-12 metre maksimum 3-4 yaşında bilinen marka yelkenli tekneler var. O kadar bütçem olsa şahsen ben karavan dan...
  14. A

IVECO ECODAILY 4x4

Ynt: Iveco Ecodaıly 4x4 http://www.youtube.com/watch?v=T5B-kU6ekj4 http://www.youtube.com/watch?v=1ozFUwD-1y4 aşık olmamak elde değil ::)
  15. A

Atv Tavsiyesi

Ynt: Atv Tavsiyesi kymco mxu 500 IRS kullanıyorum , 4x4 , 4x2 ,diferansiyel kilidi ve arazi vites modları var. Fiyatına göre dört dörtlük bir atv , arazi performansı gerçekten çok güzel , çıkamam geçemem dediği yer olmadı şimdiye kadar.Hatta youtube'a yazarsanız motorun neler yapabildiğini...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri