alper1005041 kullanıcısının son içeriği

1. A

Neden Ssangyong Seçtik - Seçtiniz?

Ynt: Neden Ssangyong Seçtik - Seçtiniz? arkadaşlar bahsettiğiniz yakıt sarfiyatları kullanımla beraber değişmekte tabiki.bende de 4x4 hardtop 18 jantlı lx modeli var ve yakıt değerlerim 100 tllik yakıt ile 190 km civarı yani kmde 0.526 kr. hele birde kış şartlarını baz alırsak ve katedilen...
  2. A

Neden Ssangyong Seçtik - Seçtiniz?

Ynt: Neden Ssangyong Seçtik - Seçtiniz? Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi seneler dilerim.. Bir sorum olacak. actyon sportsumda orjinal hard top arka kabin var. aracın arka cam buğu çözücüyü çalıştırdıgımda aracın arka koltuk arkasındaki cam ısınıyor ancak kabinin arka camında birşey yok. acaba...
  3. A

Ssang sohbet köşesi

Ynt: Ssang sohbet köşesi Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi seneler dilerim.. Bir sorum olacak. actyon sportsumda orjinal hard top arka kabin var. aracın arka cam buğu çözücüyü çalıştırdıgımda aracın arka koltuk arkasındaki cam ısınıyor ancak kabinin arka camında birşey yok. acaba bu orjinalden...
  4. A

ACTİON SPORTU SATTIM...YİNE ALICAM..

Ynt: ACTİON SPORTU SATTIM...YİNE ALICAM.. çok teşekkür ederim. yükseltmeyi düşünmüyorum zaten offroad düşünmüyorum. oyüzden bu yükseklik bana yeterli. ama bazı aksesuarları eklemeyi düşünüyorum tabi.. tavan çıtası ve krom kaplamalı aksesuarlardan
  5. A

Ynt: ACTİON SPORTU SATTIM...YİNE ALICAM.. Teşekkür ederim. evet doğrudur. aldım aracı. bayada bir yol geldim. hiçbir problemide yokmuş expertiz yaptırdım. şimdilik çok memnunum. umarım sizde en kısa zamanda istediğiniz gibi bitane bulursunuz.
  6. A

Ynt: ACTİON SPORTU SATTIM...YİNE ALICAM.. :))) alıyorum anlaştık. işlemlere başlıcaz yarın...darısı sizin başınıza.
  7. A

Ynt: ACTİON SPORTU SATTIM...YİNE ALICAM.. birde yaklaşık 6000 km sonra lastik değişimi gerekiyor sanırım değişmemiş hiç onun masrafını da eklemek lazım bu durumda nasıldır fiyat ve alınırlık olasılıgı
  8. A

Ynt: ACTİON SPORTU SATTIM...YİNE ALICAM.. yok hayıranlaştık acil satılıkmış bende biraz pazarlık filan aslında 29000 civarına geliyor masraflarla 30000 dedim ben araç temiz sadece bazı çizikler var oda 3 yada 4 adet birde ceviz büyüklüğünde bagaz kapagında hafif içe göçme var bunlarnası göz...
  9. A

Ynt: ACTİON SPORTU SATTIM...YİNE ALICAM.. merhabalar bende bu pikuptan almak üzereyim neredeyse anlaştım 2009 model 45000 kmde Actyon Sports A200 XDI 4X4 6/AT 18" LUX otomatik modeli kazasdız boyasız camlı kabinli geri görüş kameralı full deri döşeme elkt koltuklu yani en fulü aksesuar olarak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri