antonizoli kullanıcısının son içeriği

1. antonizoli

Defender Toplama Planı

2 kez defender toplamış bir arkadaşıma toplanmış hazır araç mı yoksa muz araç alıp kendim istediğim gibi yaptırtayım diye sorduğumda verdiği cevap gayet net bir şekilde ALMA olmuştu. :) Nasıl yani dedim. Defender alma dedi. :) Ve ben onu dinlemeyerek muz bir araç aldım. Senin gibi 35-40 bin...
  2. antonizoli

Ikinciye Defender Alma Girişimim. Lütfen Yardımcı Olun!

Çok iyi olur . Teşekkür ederim... Slmlr... SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. antonizoli

Tam istediğim gibi aslında ama fiyat.... :( Bütçem alım satım trafik sigortası dahil 30.000 TL kadar. Dediğim gibi bu araç için beklemem gerek.
  4. antonizoli

"-Güç farkının yukarıda belirtilen değerlerden daha fazla olması veya aracın imal yılından (modeli) daha önce imal edilen motor kullanılması durumunda ya da yakıt sisteminin benzinli motordan dizel motora, dizel motordan benzinli motora tadil edildiğinde, tadil edilen motor için; - Egzoz...
  5. antonizoli

Bu kanun değişikliğinden haberim yoktu. Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Benzinliden dizele döndüm artık. :) 1988 Land Rover Defender 110 2.5 D 27.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 386184438 Slmlr...
  6. antonizoli

Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Yazdıklarınız oldukça mantıklı. Aslında istediğim 300 Tdi motoru olan, fazla ellenmemiş (sonrasında kedi kişisel zevkime göre donatabilmen için) 110 kasa bir defender. Ancak böyle bir aracı 2 yıl sonra alabilirim. 2-3 yıldır bekliyorum zaten. Artık sabrım...
  7. antonizoli

Bütçeme göre düz dizel veya benzinli alabiliyorum. Düz dizelin benzinliye göre verimi daha düşük olduğından, benzinlinin Lpg avantajından dolayı benzinli tercih ediyorum. Düz dizellerede bakıyorum ancak bütçeme göre bulamadım. Teşekkürler... SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. antonizoli

Merhabalar, Uzun zamandan beri defender almayı planlıyordum. 4-5 ay öncede benzinli 110 kasa alma girişiminde bulunmuş ancak vazgeçmiştim. Şimdi ikinciye alma girişiminde bulunmak üzereyim. Aşağıdaki ilanda bulunan araç hakkındaki fikirlerinizi paylaşıp bana yardımcı olursanız sevinirim...
  9. antonizoli

Defender 110 Benzinli arıyorum.

Defender 110 Benzinli arıyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto