aslanahmet kullanıcısının son içeriği

1. aslanahmet

Club Kaş Camping, Kaş

Bence 75 TL günlük fiyatına değer bir kamp. Tesis temiz. Denizi mükemmel. Beach havasını sevenler için ideal. Şehir merkezine yakınlığı ile idel. Akşamları yürüyerek her yere gidip güzelce vakit geçirebiliyorsunuz.
  2. aslanahmet

Kış Kampı 2016

Ben de takipteyim
  3. aslanahmet

Gezenbilir; Şeker Bayramında Kaz Dağlarında (17 - 19 Temmuz 2015)

Ynt: Gezenbilir; Şeker Bayramında Kaz Dağlarında (17 - 19 Temmuz 2015) Kadıköy'den Zeytinli 6 saat falan. Tabii hız sınırları dahilinde. Sürat yaparsanız daha da çabuk gidebilirsiniz. Zeytinli'den kamp alanına kadar da sanırım bozuk yol olduğundan dolayı 1 saat falan sürüyor.
  4. aslanahmet

Gezenbilir; Şeker Bayramında Kaz Dağlarında (17 - 19 Temmuz 2015)

Ynt: Gezenbilir; Şeker Bayramında Kaz Dağlarında (17 - 19 Temmuz 2015) Eski müdavimi olarak tekrar gitmek isterim :)
  5. aslanahmet

Karavan Dolandırıcılarına Dikkat !

Ynt: Karavan Dolandırıcılarına Dikkat ! Aslan Bey, haklısınız. Karavan Belarus'da satılık :) orada ki ilanın fotoğraflarını alıp kullanmışlar. http://autoline.com.tr/sf/karavan-cekme-karavan-SPRITE-alpine--14111515400554366500.html
  6. aslanahmet

Garip İle İki Garip Yollarda (2015)

Ynt: Garip İle İki Garip Yollarda (2015) Yücel hem otomobil hem kamp taşıtı olarak kullanabilmen hem de 2 yılda bir muayene, vergi, sigorta, boğaz köprüsünden geçebilme avantajından ve K belgesi, SRC kullanma, kantara girme zorunluluğu olmamasından dolayı otomobil ruhsatlı minivan almanı...
  7. aslanahmet

Garip İle İki Garip Yollarda (2015)

Ynt: Garip İle İki Garip Yollarda (2015) Yücel istediğin karavan, kamp taşıtı ya da otomobil ne olursa olsun Allah gönlüne göre versin. Yılların kampçısı olarak en iyisini hakediyorsun. Ama acele etme, mutlaka sana göre uygun bişey düşer.
  8. aslanahmet

Kalk Gidelim Küheylan

Ynt: Kalk Gidelim Küheylan Güzel bir hafta sonu gezisi olmuş. Paylaşım için teşekkürler Ferhat. Anadolu yakasında hafta sonu gidilecek yer daha çok. maalesef uzak kaldık artık :(
  9. aslanahmet

Babamın Karavanı :) Hymercamp 46...

Ynt: Babamın Karavanı :) Hymercamp 46... Hayırlı olsun. Babanız güle güle kullansın.
  10. aslanahmet

Eltesan Mobil Karavan Üretimine Başlıyor

Ynt: Eltasan Mobil Karavan Üretimine Başlıyor Karavana dönüştürmek için 2-3 yıl önce 1-2 yaşında temiz araçlar alıp depolarında beklettiklerini duymuştum.
  11. aslanahmet

Satılık Yüksek Tavanlı Vw T4 Motorkaravan

Ynt: Satılık Yüksek Tavanlı Vw T4 Motorkaravan Kafamda karavan için başka bir proje vardı. Olmadı. Aracımı satmaktan vazgeçtim.
  12. aslanahmet

Beyaz Güvercin Yolda ( Çoğunlukla Otoparkda :) )

Ynt: Beyaz Güvercin Yolda ( Çoğunlukla Otoparkda :) ) Karavan için aklımda başka bir proje vardı. Olmadı. Beyaz Güvercini satmaktan vazgeçtim.
  13. aslanahmet

Ynt: Beyaz Güvercin Yolda ( Çoğunlukla Otoparkda :) ) Fotoğraflara devam.
  14. aslanahmet

Ynt: Beyaz Güvercin Yolda ( Çoğunlukla Otoparkda :) ) 23 - 24 Mayıs tarihlerinde VKOD'un daveti ile Kırklareli Kofçaz ilçesi Elmacık köyü bahar şenliklerindeydik. Babam, ben ve Bayaz Güvercin ile katıldık. Bu şenlik tamamen köylünün organize ettiği ama herşeyi ile mükemmel bir etkinlik idi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri