ATİ79 kullanıcısının son içeriği

1. ATİ79

Trophy Star TNT televizyonu fragmanı offroad

Ynt: Trophy Star TNT televizyonu fragmanı offroad tebrikler.. takip
  2. ATİ79

CJ8 için Renk Kodları Katalogu Hakkında

Ynt: CJ8 için Renk Kodları Katalogu Hakkında rica ederim.. hayırlı olsun.
  3. ATİ79

CJ8 için Renk Kodları Katalogu Hakkında

Ynt: CJ8 için Renk Kodları Katalogu Hakkında İstanbuldaysan sana yardimci olabilirim.
  4. ATİ79

Off Road Donanımlı Çok Temiz Vitara - SATILDI

Ynt: Off Road Donanımlı Çok Temiz Vitara - SATILDI teşekkürler..
  5. ATİ79

jeep cj hakkında bir sorum olacak

Ynt: jeep cj hakkında bir sorum olacak ben sadece sizi bilgilendirmek için yardımcı olmaya çalışıyorum sakın yanlış anlamayın.. eğer cj alırken yanlış bir tercih yaparsanız bu sizi cj den soğutur. benim amacım size cj sefasını sürdürmek cefasını çektirmek değil :D :D
  6. ATİ79

Ynt: Off Road Donanımlı Çok Temiz Vitara - SATILDI araç 10 gün önce satılmıştır. ilginize teşekkürler :) ilan siline bilir--- ilan pasifdir.
  7. ATİ79

Cj alacagım arac hakkında bir sorum olacaktı yardım edermisiniz

Ynt: Cj alacagım arac hakkında bir sorum olacaktı yardım edermisiniz sadece sol arka teker dışarıda difle alakası yok durumun. ya aksda sorun var yada sol arka teker flanş var.
  8. ATİ79

jeep cj hakkında bir sorum olacak

Ynt: jeep cj hakkında bir sorum olacak yükseltmede kullanılan getlerle kesinlikle alakası olmayan bir durum sol arkada sanki flanş varmış gibi duruyor. yada farklı bir aks da kullanılmış olabilir. ustaya göstermek lazım.
  9. ATİ79

Masrafsız ve Orjinal olan CJ 6 7-8 alınır

Ynt: Masrafsız ve Orjinal olan CJ 6 7-8 alınır özelden sabit numaramı mesaj atdım..
  10. ATİ79

Ynt: Masrafsız ve Orjinal olan CJ 6 7-8 alınır sarjım bitti :)
  11. ATİ79

Ynt: Masrafsız ve Orjinal olan CJ 6 7-8 alınır http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-cj-komple-sifirlanmis-cj6-ofroad-37072396/detay/ Tüm detaylarıyla yenilenmiş nadir bulunabilecek temizlikte. ilgilenirseniz görüşelim.
  12. ATİ79

Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011)

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011) çok güzelmiş resimler emeğine sağlık .. resimlerin devamını bekleriz..
  13. ATİ79

Turkiyenin En yapili Cj 5 i

Ynt: Turkiyenin En yapili Cj 5 i inanılacak gibi değil bu donanımdaki bir araç bu paraya nasıl satılmaz... inşallah iyi bir cj sevadalısı bir arkadaş alırda bu aracı yıllarca kullanır...
  14. ATİ79

Ynt: Off Road Donanımlı Çok Temiz Vitara - SATILDI güncel ...
  15. ATİ79

Ynt: Off Road Donanımlı Çok Temiz Vitara - SATILDI 4'' yükseltme yapıldı araca.. saygılar..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri