Aydın SAVAŞ kullanıcısının son içeriği

1. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

İyi dilekleriniz için çok teşekkürler Mehmet Bey. Alım aşamasındayım, inşallah olacak..
  2. A

Öncelikle Merhaba Ve Bir Rica.. Çekirdek Aileye Karavan Tavsiyesi

Davut Bey, Sorunuzu anlamamak ile aslında bu hayata ne kadar da yabancı olduğumu göstermişim. Sayenizde öğrenirim.. Bunca tecrübesizlik ve acemiliğin oluşturduğu handikapları bertaraf edebilmek için iyi hesaplanmış bir rota ile kamping - kamping olur diye düşünüyorum.
  3. A

Hoş buldum Sayın Pasolvon, Bu yaşları sevebilecek miyiz? :smiley: Yukarıda sıraladığım iki model yanında Premio Life 415 TK ve Aviva 400 DK gibi daha kompakt modeller de ranzalı. İşte bu konuda siz değerli üyelerin görüşleri ve tavsiyeleri doğrultusunda kararım şekillenecek diyebilirim...
  4. A

Hoş buldum Davut Bey, Çekme karavan ile ülkenin batı bölgesinde sahil şeridinde tatil yapmayı hedefliyorum. Park konusunda ise köyümdeki kapalı garajımızda muhafaza edeceğim. Soru sorarak bana yardımcı olmaya çalışmanız büyük incelik.. Çok ihtiyacım olacak.. Yaş konusuna gelince, sizin de...
  5. A

Merhabalar, 40 yaşı geçip, zamanı yakalamayı da başaramayacağıma kanaat getirdikten sonra yaşadığım anın zevkine varmayı amaç edindim.. Bu amaca giden yolda en güzel araç çekme karavan gibi geldi bana, bu yüzden aranızdayım.. İsmim Aydın SAVAŞ ve Amasya'da yaşıyorum. 41 yaşında 2 çocuklu bir...
  6. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar, Ben Aydın SAVAŞ. Amasya'da yaşıyorum. 40 yaşı geçtikten sonra artık farklı yerleri görme isteği ile hiçbir deneyimim olmamasına rağmen çekme karavan edinme yoluna girdim. İnşallah başarılı olur ve yerimde duramam

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri