aykutkaptan kullanıcısının son içeriği

1. A

Wouxun Uv8d Kullanım Kılavuzu

Teşekkürler :)
  2. A

Wouxun Uv8d Kullanım Kılavuzu

Merhabalar saygıdeğer forum sakinleri, Wouxun UV8D kullanım kılavuzunu bulamıyorum, youtube'da videolar var fakat onların da bilmedikleri noktalar var, türkçe kılavuz paylaşan bir site bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim, iyi hafta sonları diliyorum, saygılarımla.
  3. A

2015 Yılı Birinci Dönem Amatör Telsizcilik Sınavı (Son Başvuru 22 Nisan 2015)

Ynt: 2015 Yılı Birinci Dönem Amatör Telsizcilik Sınavı (son Başvuru 22 Nisan 2015) Merhabalar, düzenlenen sınavın ileri tarihe alınması nedeniyle başka bir sınavla çakışma durumundan ötürü sınava katılamayabilirim. Bundan sonraki sınava girebilmem için yeniden para yatırmam gerekir mi? Bilgisi...
  4. A

Detaylı bilgi için çok teşekkürler Burak ÖZKOCACIK.
  5. A

Ilgıledıgınız ıcın tesekkur ederım. Durum degerlendırılıyor olarak gorunuyor hala. Sanırım suan para yatırmam gerekıyor. Yarın yatıracagım. Bılgılendırdıgınız ıcın tesekkur ederım.
  6. A

Yeniden merhabalar, e-devlet üzerinden başvuruda bulundum, başvuru durumu " DEĞERLENDİRİLİYOR " olarak görülmekte, şuan gidip direkt bankaya para yatıracağım değil mi ?
  7. A

Soru bankasının birebir aynısı çıkıyormuş. Öyle söylediler, sağolsunlar.
  8. A

Telsiz Tavsiyesi, Hangi Marka Model Alınmalı ?

Ynt: Telsiz Tavsiyesi, Hangi Marka Model Alınmalı ? Çok teşekkür ederim =)
  9. A

Ynt: Telsiz Tavsiyesi, Hangi Marka Model Alınmalı ? Sayın Üstad Bekir Kemal Ataman, öncelikle merhabalar , ben bu ay yayınlanan sınava başvurup A lisans belgesi almayı, daha sonra yaesu'lardan birini almayı düşünüyorum, bahsettiğiniz "el ile yapabileceğim anten" için bir anlatım ya da kılavuz...
  10. A

2014 Yılı Birinci Dönem Amatör Telsiz Sınavı (19 Ocak 2014)

Ynt: 2014 Yılı Birinci Dönem Amatör Telsiz Sınavı (19 Ocak 2014) Yenı mesaj olarak 2015 sınavıyla ılgılı tarıhı de kapsayan duyuru ve soru bankası yayınlandı. o baslıga bır goz atmanızı onerırım. Saglıcakla kalın.
  11. A

Ynt: Telsiz Tavsiyesi, Hangi Marka Model Alınmalı ? Bilgi için teşekkür ederim =) Sınav haberiniz için de ayrıca teşekkür ederim.
  12. A

İşte tam da bunu bekliyordum, çok teşekkür ederim :)
  13. A

Ynt: Telsiz Tavsiyesi, Hangi Marka Model Alınmalı ? Merhabalar , sizlerden 2 soruma cevap rica edicem saygıdeğer forum sakinleri , Mayıs ayındaki sınava katılarak A sınıfı lisans almayı düşünüyorum, lisans alana kadar sadece evde kullanmak üzere Yaesu xv-7r almayı düşünüyorum. Türkiye...
  14. A

Ynt: 2014 Yılı Birinci Dönem Amatör Telsiz Sınavı (19 Ocak 2014) Çok teşekkür ederim Gökhan Bey :)
  15. A

Ynt: 2014 Yılı Birinci Dönem Amatör Telsiz Sınavı (19 Ocak 2014) Çok teşekkür ederim. Bır rıcam daha var. Sınavda soru bankasının bıre bır aynısı mı çıkıyor peki?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR