aysekucukkurt kullanıcısının son içeriği

1. A

5. Kadıköy Fotoğraf Günleri 7-8-9 Eylül'de ...

Işığın ressamları Kadıköy’de buluşuyor… FotoAmele Fotoğraf Grubu, Kadıköy Fotoğraf Merkezi ve Kadıköy Belediyesi tarafından düzenlenen Kadıköy Fotoğraf Günleri'nin 5.’si 07-08-09 2012 tarihlerinde Selamiçeşme Özgürlük Parkı Açık Hava Tiyatrosu'nda gerçekleştirilecek. Genel Koordinatörlüğünü...
  2. A

Hikayesi olan Fotoğraflar Atölyesi başlıyor...

Hikayesi olan Fotoğraflar Atölyesi başlıyor... Mutluluk fotoğrafını çekebilirmisiniz? Mutluluk sizin için nedir? Hayatın neresindedir? Bir çocuğun gözlerinde midir? Yoksa bir peluşa sarılmış bir genç kızın gözlerinde mi? Gelin bu sorunun cevabını hep birlikte arayalım. Ayşe Küçükkurt...
  3. A

Kaybolan Meslekler Fotoğraf Sergisi açıldı

Ynt: Kaybolan Meslekler Fotoğraf Sergisi açıldı İlginize teşekkür ederim özellikle koymadım serginin bitiminden sonra bir slayt gösterisi hazırlayıp sosyal paylaşım sitelerinde paylaşacağız. İyi günler dilerim
  4. A

Cuma Söyleşileri-2 "Abdullah Kırbaş ile Kuşbakışı Muğla"

Usta fotoğrafçı Abdullah Kırbaş 09 Mart Cuma günü Kadıköy Fotoğraf Merkezi'nin konuğu oluyor. Kuşbakışı Muğla saydam gösterisi ve söyleşi ile fotoğraf severlerle buluşuyor. Tarihi ve doğası ile eşsiz güzellikteki Muğla’yı kuşbakışı olarak keyifle gezecek, Güneybatı Ege’de...ki ilk Türk Kalesini...
  5. A

Kaybolan Meslekler Fotoğraf Sergisi açıldı

Sevgili arkadaşlar. Öğrencilerimin yılsonu bitirme ödevi olan Kaybolan Meslekler Fotoğraf Sergisi Halis Kurtça Kültür Merkezi'nde 10 Mart 2012 tarihine kadar ziyaret edilebilinir. Ressam Salih Ermez Cd. Gözcübaba -Kadıköy
  6. A

550 D öneri ve tavsiyeleriniz

Ynt: 550 D öneri ve tavsiyeleriniz Emre İkizlerin analogdan dijitale diye bir kitabı olmalı. Onu okuyabilirsiniz.
  7. A

Kadıköy Fotoğraf Merkezi Haftasonu Eğitimleri Başlıyor

Kadıköy Fotoğraf Merkezi çalışan fotoğraf severler için 4 ders toplam 16 saat sürecek olan fotoğraf eğitimleri düzenliyor. 12 kişi ile sınırlı sınıflarımızda, neredeyse birebir eğitim almak, bahçeli, ferah Kadıköy'en en merkezi noktalarıdan birinde bir yandan öğrenirken, ...bir yandan da sıcak...
  8. A

Amatöre yardım etmek isteyen ?

Ynt: Amatöre yardım etmek isteyen ? Manuel çekim konusunda tecrübeli iseniz alın derim. İlk makinem zenitt makine idi. Çok sevdiğim bir makinemde şu an bozuldu:( Ama bir zenit daha elime geçti. Analog makinedir. Diyayrafm, enstantane, ıso netleme herşeyi elle yapmanız lazım. Bildiğim otamatik...
  9. A

Ynt: 550 D öneri ve tavsiyeleriniz Ahmet bey merhabalar Kadıköy Fotoğraf Merkezi'ne bir ara uğrayabilirseniz size yardımcı olalım. Yazışarak bazı şeyler yeterli olmuyor. Bu arada biz haftasonu kurlarda düzenliyoruz. Gelebilirseniz bekleriz. Burada yazışarak bazı cevapları tam olarak...
  10. A

Ynt: 550 D öneri ve tavsiyeleriniz İsmail bey 15 yıldır fotoğraf çekiyorum, Canon 400d ve 5D Mark 2 kullanıyorum 2008 yılından bu yana da fotoğraf dersleri veriyorum. Edindiğim tecrübü compakt makine alan arkadaşların bu işten yeterince zevk alamadıkları, bir çok ayarı öğrenemedikleri. Bu arada...
  11. A

Ynt: 550 D öneri ve tavsiyeleriniz Nayil beye katılıyorum
  12. A

Ynt: 550 D öneri ve tavsiyeleriniz Fotoğrafı sanat olarak yapmak zordur ama öğrenmek değil. Yeterki öğrenmek isteyin günümüzde bir çok eğitim veren kurum var ayrıca internet yoluylada bir çok dökümana ulaşabilirsiniz.
  13. A

Ynt: 550 D öneri ve tavsiyeleriniz Merhabalar 18-55 lensin devamı olarak 55-250 almanız gayet yerinde bir karar yalnız 75-300 gibi bir seçeneği de es gezmemek lazım. Hatta dilerseniz Tamron, Sigma gibi yan sanayi lens üreten firmalardan da 70-300 titreşim engellemeli bir lens alabilirsiniz...
  14. A

Cadde Cadde Sokak Sokak Kadıköy Projesine sizde katılın

Kadıköy Fotoğraf Merkezi Fotoamele Fotoğraf Grubu ortaklaşa bir projeye daha imza atıyor. "Cadde Cadde Sokak Sokak Kadıköy". Kültürün, sanatın,eğlencenin kalbinin attığı Kadıköy'ün 2000'li yıllardaki halini belgelemek, arşivlemek, gelecek nesillere bırakmak için yola çıkıyoruz. Cadde Cadde...
  15. A

Ynt: 550 D öneri ve tavsiyeleriniz Merhabalar eğer İstanbul'daysanız Kadıköy Fotoğraf Merkezi olarak yeni dönem temel eğitimlerimiz başlayacak. Sizide bekleriz.02164052262 numaralı telefondan www.kadikoyfotografmerkezi.com'dan bilgi alabilirsiniz. Öte yandan objektif sormuşsunuz. Şu an...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri