BABA KARAVAN kullanıcısının son içeriği

1. BABA KARAVAN

Baba Karavanla Yakında Yollardayız !

Teşekkürler. Bu durum gayet normal, çünkü ben hayatımı tasarım ve renderlarım ile devam ettiriyorum 🙂 Elimizde bir villanın son işleri var yakında bitmek üzere, sonrasında karavan yapımı hızlanmaya başlayacak👍 Bildiğiniz gibi ben butik bir şekilde karavan üreteceğim. Karavanın her cm2 sinde...
  2. BABA KARAVAN

Teşekkür Hüseyin bey 🙂 Üretim bittiğinde karavan tanıtımlarının ve deneylerin yanı sıra, bir çok farklı senaryo da sinematik prodüksiyonlar da yapacağım 🙂 Dün, yolculuk öncesinde sessiz sedasız bir sokak hayal etmiştim.🙂 Bir sonraki alanımız, sessiz sedasız, tertemiz bir sahil olsun. 🙂
  3. BABA KARAVAN

Yine kanal için hazırladığım kısa ve biraz romantik bir teaser animasyonu. İyi seyirler 🙂
  4. BABA KARAVAN

Baba Karavan youtube kanalı için hazırladğım, O1 ve O2 belgeleri hakkında bazı bilgiler içeren kısa bir video.
  5. BABA KARAVAN

Yeni hazırladığım sunum animasyonu. Yapay zekanın Türkçe konuşmayı daha iyi öğrenmesi gerekiyor 🙂
  6. BABA KARAVAN

Karavan Mevzuat Değişikliği Hakkında

Edindiğim bilgilere göre bir çok konuda köklü değişiklikler olması muhtemel. Bildiğiniz üzere mevcut mevzuatlar AB uyum standartlarına göre düzenlenmişti. Belirttiğiniz konular hakkında da çok yönlü çalışmalar yapılacağını düşünüyorum. Özellikle O1 belgeli olup, 750kg üstündeki karavanlar...
  7. BABA KARAVAN

Karavan Mevzuat Değişikliği Hakkında

Herkese selamlar, Bir kaç ay önce ülkemizdeki karavanlar için mevzuat değişimi olacağı hakkında bazı bilgiler vermiştim. Öyle görünüyor ki süreç hızlanmaya başladı. Dün Almanya'dan CIVD (Almanya Karavancılık Endüstrisi Birliği) genel müdürü Daniel Onggowinarso ile ekonomi ve istatistik...
  8. BABA KARAVAN

Daha önce forumda yayınladığım ağırlık denge simülasyon çalışmasının üzerine, karavanla ilgili bazı bilgileri ekleyerek yeniden yayınladım. Ağırlık merkezi ve denge konuları, bir çekme karavanda en önemli unsurların başında geliyor. Kendi karavanını yapmak isteyen arkadaşlarımıza fikir...
  9. BABA KARAVAN

Aklımda, baba ve karavan konseptni bir araya getirmek için bazı fikirler yer alıyor. Bunlara örnek olarak şöyle bir çalışma hazırladım. İlerleyen zamanlarda daha farklı çalışmalarda gelecek.
  10. BABA KARAVAN

Hatırlarsınız belki, bu sisteme benzer bir sistemin eskiz tasarımlarını yapmıştım. Genel ağırlık, stabilite ve ağırlık merkezinin aşağıda olabilmesi açısından bir motokaravanda bu tarz işler yapmak kolay, ama çekme karavan da işler biraz daha zor. O2 belgesi ile her ne kadar 3.5 ton limitimiz...
  11. BABA KARAVAN

Çok teşekkürler 🙂 Karavanı sitelere getirdik. Şu an kapalı bir kutudan farklı yok, çünkü henüz kapı elimize ulaşmadı. Bu arada Hartalın çift kapılı modelini kullanıyoruz. Karavan cadde de ciddi anlamla ilgi odağı oldu. Karacakaya caddesi üzerinde daha öncesinde bir karavan bulunmadığından...
  12. BABA KARAVAN

Tarkan Bey, sizin deneyimlerinizden ve bakış açınızdan her zaman istifade ettim. Paylaştığınız bilgi ve tecrübeleriniz için teşekkür ederim. 34 yıllık mühendislik geçmişinizden gelen bakış açınız, karavanlarla ilgili konularda da çok değerli ve ilham verici. Seyahatlerinizin size kazandırdığı...
  13. BABA KARAVAN

Çok teşekkürler Tarkan Bey, Siz, en başından beri süreci takip eden kişilerden biri olarak, bir çok konu hakkında bilgi sahibisiniz. Uzmanlık alanlarınız ile ilgili teknik konular hakkında bana vermiş olduğunuz fikir, öneriler ve desteğiniz için de ayrıca teşekkür ederim. Karavanist...
  14. BABA KARAVAN

Teşekkürler Yücel hocam, Geçen hafta marka tescil başvurusunu yaptım. Önceden bu işler baya uzun sürerdi. Artık daha kısa sürelerde sonuçlanıyormuş. Hem marka, hem tasarım tescil işleri eskiye göre baya hzılandırılmış. Bununla birlikte babakaravan.com domainini de tescil ettim. Fakat site...
  15. BABA KARAVAN

Herkese selamlar, Ben Bilal, namıdiğer @RamizDAYI 🙂 Kendimden kısaca bahsetmek gerekirse, 40 yaşında, evli ve üç çocuk babasıyım. Liseden sonra, üniversite eğitimine Hacettepe Üni. GSF. Heykel bölümünde başladım. Devamında Marmara Üni. GSF. İç mimarlık bölümünü bitirdim. Yine İç mimarlık...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri