babyloniv kullanıcısının son içeriği

1. B

Afetten Dolayı, O1 Belgeli, 750kg Altı Çekme Karavan Tavsiyesi

Erba 3.75 2021 Webasto marka ısıtıcı mevcut, 1000w inverter, 2x güneş paneli, 20a şarj, klasik standart donanım.
  2. B

Bir karavan buldum nasipse yarın alım satımını yapacağız. Bir çekme karavan alırken nereleri kontrol etmeliyim, ince noktaları nelerdir, önemli noktalar, en çok dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
  3. B

Nk karavanlardan vazgeçtik. Şuan Erba üzerine yoğunlaştım. 4.20 arıyorum ama bulamadım. 3 ay sonraya sıra veriyorlar. 3.75 bakıyorum. May karavan ya da Erba almayı düşünüyorum. Su geçirmeme konusunda iyi ürünleri var diye duydum. Büyük ve uzun karavan şimdilik bakamıyorum aracım VW Jetta 1.6 TDI...
  4. B

Merhaba, konteyner alsak bile koyacak yer yok ilçede. Elektrik su tesisatı yapacak alet cihaz yok. Mahrumiyet bölgesi. İnsanlar enkaz altında kalmadığı için şükrediyor. Bu yüzden karavan tercih etmek istiyoruz
  5. B

200 - 250 bin arası bir bütçemiz var
  6. B

Merhaba, yanıtınız için teşekkür ederim. Prefabrik ya da konteyner bulma imkanımız olsa karavan arayışına girmeyecektik. Yaşadığımız bölge birazcık kuş uçmaz kervan geçmez olduğu için konteynerlar gelene kadar 2 3 ay geçecek o da şanslıysak bize de gelecek. Tuvalet ve duşu sürekli kullanmayı...
  7. B

Merhabalar, 6 Şubat tarihindeki depremden çok şükür sağ kurtulduk. Gaziantep İli, Araban İlçesinde öğretmen olarak görev yapıyorum. İlçede yıkılan bina az ancak hasar gören bina çok. MEB 1 ayda okulları açmak istediği için kalacak yerimiz olmadan göreve başlamak zorunda kaldık. Konteyner gibi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri