Badadirciggin kullanıcısının son içeriği

1. B

750 Kg Altı Sıfır Çekme Karavan Önerileri

Vara Carabinata da mutfak dolabı nin opsiyonel olması ağırlık la ilgili.Ayrica firmanın kg hesabında yaşam aküsü yok.akusuz ağırlığı verilen ağırlık.dus kısmında basınız tavana sıfır.boyum 1.78.dusu kafanıza koyabilmeniz için egilmeniz gerekiyor..O iki çocukla zor gibi carabinata işi...
  2. B

Arkadaşlar iki cevaba da 4000 yazmışım kusura bakmayın.amacim kimseyi yanıltmak veya kandırmak değil di.Bu karavan alma sürecinde o kadar çok firmadan o kadar çok fiyat aldık ki .ne kaç para hepsi birbirine karıştı.
  3. B

Sevgili demirak ben cam fiyatını Orhan Usta'dan almadım.zaten yanlış yazmışım üç gün uyumadan otobüs lerde gezerken kafa da karıştı.duzeltmek istiyorum.9000 bin fark çıkıyor.dokuz bin ....yerli de daha da düşüyor.ben birkaç ay önce birkaç firmadan fiyat aldım ancak hangi karavan ne kadar cam...
  4. B

01 belgesi veriliyor.hemde Avrupa onaylı..
  5. B

atölyeden görüntüler
  6. B

Mobilya nin yeni lamine kaplaması böyle olacak.
  7. B

Cam değişiminde sadece camın değişimini düşünmeyin açma kaldırma aparatları da ithal olduğu için maliyet artıyor ama yinede çok net bilmemekle birlikte 4000 bin e hallolur diye düşünüyorum...
  8. B

Valla teslim alalım bir görelim biz sadece yaz aylarında kullanacağımız için böyle düşündük.Ama sizin istediğiniz herşey eklendiğinde Adria fiyatlarına çıkıyor.Benim karavana bakışım kampci ruhundan çok ekonomik tatil ve karavanin var diye gezerim mantığı.Ve işçilik kalite sağlamlık olarak 50...
  9. B

Standart camlı.icinde gezdigimiz 3800 un fotoğrafları var ama hep kendimizi cekmisiz burada reklam olmayalım diye paylasmadik.ama cam konusu plexi cam kıtır kıtır dağılıyor ben minibüs camını tercih ettim birde 4000 bin gibi bir fark çıkıyor tabi.diger karavanlari görünce May uzay mekiği gibi...
  10. B

Gelelim hafta sonu karavan turumuza... İlk önce basogluna gittik. uncle bize boğucu geldi ve fiyat çok yüksek.birkac gün önceden geleceğimizi haber verdiğimiz saly ikinci duragimizdi.adapazarina gitmeden arandik otobüsten indik arandik geliyor musunuz diye.sagolsunlar simitlerimizi bile...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri