baharceylan kullanıcısının son içeriği

1. baharceylan

Uyku Tulumu Tercihi

Bizde de husky guty var 4. Yılımız kullanıyoruz memnunuz. Kanalımızda anlattık detaylarıyla Video: https://youtu.be/4WV3DA_scPs
  2. baharceylan

Kaliteli Kamp Alanı Bilen???

sorunuzu sormus yanıtları almıssınız, peki sizin deneyim nasıl gecti ? nereleri tercih ettiniz? nasıl buldunuz ? bilgilendirirseniz seviniriz.
  3. baharceylan

Eski Foça'da Kamp

takip...
  4. baharceylan

Şişme Mat Tavsiyesi Husky,robens,ferrino

bu arkadas soyle guzel bisey yapmıs. mat arayan arkadasların izlemesini tavsiye ederim.
  5. baharceylan

Kamp Aydınlatmaları Hakkında

sanayiden otoculardan alıyorum ben
  6. baharceylan

Yaz Kampı Için Aile Çadırı

tabi ki resimleri bir mail adresi verirseniz atabilirim. evet cadır ici genis ayırmak icin de kalın bir cibinlik var ve cok kolayca kancalarını takarak ikiye bolebiliyorsunuz odanızı. oda ebatları sitelerde yer alıyor 2.30 a 3 metre sadece salonu ve orta yukdeklik kısımı 1.90 . cok rahat...
  7. baharceylan

Yaz Kampı Için Aile Çadırı

husky biggles'i tavsiye ederim biz kullanıyoruz 1 yıldır ve cok memnunuz
  8. baharceylan

Olympos Mocamp, Kaş

merhaba arkadaslar bu hafta bası donduk kas olympos mocamp'tan. ilk soyleyecegim sey kamp alanına 23:00 ten sonra giris yapılamıyor. misafirler sesten rahatsız olabilir diye almıyorlar. biz maalesef gece 23:50 gibi kas'a vardıgımızdan yine de ugrayıp rica ettik, cadırımızı sessizce...
  9. baharceylan

Gökova- Akbük Azmakbaşı Kamping

merhaba, ben de akbuk ile ilgili birkac kelam etmek istiyorum. oncelikle cok guzel bir koy, tepeden gordugunuzde daha heyecanlandıgınız, turkuaz denizi, nefis sahili dogal guzelligi olan bir koy ammmaaa enginizm35 arkadasımızın da dedigi gibi birileri rant ugruna birilerinden kiralamıs kocca...
  10. baharceylan

Aktur Kamping; Datça

Ynt: Aktur Kamping; Datça evet, ancak cadır alanlarını parsel olarak ayırmıslar biz iki aile gittik ve iki cadırı da tek parsele kurdugumuzdan tek cadır kirası odedik. oldukca kurumsallar ve gercek bir camping de oldugunuzu hissediyorssunuz. sıcak susuz kalmadık ornegin, biraz sogusa su aksam...
  11. baharceylan

Orkinos Camping - Beldibi

hem mayıs hem temmuzda iki defa deneyimlemek, anlamak, onyargılı olmamak adına sezon dısı ve sezon ici gittik ikisinde de kalamadık. oyle pis bir camping ki. wc ve duslar inanılmaz pis ( zaten oyle eski ki hersey duslarda cesmeler kırık, tepeden dus telefonları yok, wc kapıları nemden ıslak...
  12. baharceylan

Aktur Kamping; Datça

Ynt: Aktur Kamping; Datça bu hafta donduk akturdan, 10 gunluk muhtesem bir kamp tatili gecirdik. wc ve dusların temizigi, buzdolabı kiralayabilmeniz (tabi bos bulunabilirse), denizinin guzelligi, personelin yardımseverligi, saglıkocagı, eczane, kuafor migros hepsi kamp alanında mevcut. cok...
  13. baharceylan

Aile Çadırı Tercihi

Ynt: Aile Çadırı Tercihi merhaba, cadır konusunda ben de ucuza kacmamanızı tavsiye ederim. bir kere alıyorsunuz ve uzun yıllar kullanıyorsunuz iyi markaları, yagmur suyuna, gunese, hasar almaya karsı daha dayanıklı oluyorlar. biz husky bigless 5 kisilik cadırımızdan cok memnunuz. 4 kisi rahat...
  14. baharceylan

Husky Bigless Aile Çadırı Hakkında

Ynt: Husky Bigless Aile Çadırı Hakkında merhaba arkadaslar gecen hafta husky bigless aile cadırını aldık ve haftasonunda beldibi orkinos campingde ilk kez kurduk, 3 gun kaldık. oncelikle sunu soylemek isterim, kaldırma dısında tek kisi gayet rahat kurabiliyor, denedik 45 dk surdu ilk kurulumum...
  15. baharceylan

Husky Bigless Aile Çadırı Hakkında

Ynt: Husky Bigless Aile Çadırı Hakkında sayın arastuna, kısın deneyebildiniz mi cadırınızı?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri