barbha kullanıcısının son içeriği

1. B

Hem Hareket Halinde Hem Çekiciden Ayrı Kullanılabilen Güvenlik Kilidi

İlk kilidi bilmiyorum fakat ikinci gönderdiğiniz, karavanın seyir halinde ilken araçtan ayrılmasını tamamen engeller gibi duruyor. Tabii ki arzumuz karavanın ayrılmaması, fakat olası bir savrulma ve takla riskinde ayrılması gerekmez mi? Ben karavanı ilk aldığımda kilidi seyir sırasında takılı...
  2. B

Kamping Ve Voltaj Sorunu

Merhaba tekrar. Bu haftasonu kampta deneyebildim nihayet. Bütün gece orta ayarda yanan truma ısıtıcı, suyu "bir nebze" kırmıştı sabah. İşe yarar görünmüyor. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. B

Kamping Ve Voltaj Sorunu

Henüz deneyemedim maalesef. Arada kampa gidemedim. Fakat sistem sıcak havanın deponun ortasından geçirilmesi şeklinde çalıştığı için, 220V verimi sağlamayacağı muhakkak. İçeriye verdiğimiz hava muhtemelen 30 derece filan olacaktır, bu hava suyun soğukluğunu ciddi şekilde kırar elbette.
  4. B

Kamping Ve Voltaj Sorunu

Bu arada yemek, elbette[emoji1417] Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. B

Kamping Ve Voltaj Sorunu

Aydos teknik ekibi bu yolla su ısıtamayacağımı, ancak çok soğuk suyu “biraz” ılıştırabileceğimi söyledi. Deneyeceğim ilk fırsatta Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  6. B

Kamping Ve Voltaj Sorunu

Sanırım bu tesisat zaten bende varmış. Öneri için çok teşekkürler.
  7. B

Kamping Ve Voltaj Sorunu

Bu bilgiyi ilk sizden duydum, Aydos da bahsetmemişti. Ek bir tesisat mı gerekiyor acaba? Truma vent sistemim var. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. B

Kamping Ve Voltaj Sorunu

Forumu takip eden arkadaşların da yararlanabilmesi için son gelişmeyi aktarayım: Yukarıda yazdığım Tunçmatik 3000 VA ürünü Aydos yetkili servisine de sordum. Oradaki yetkili arkadaş, kendisinin de bir karavancı olarak aynı sorundan muzdarip olduğunu ve bu ürünü aldığını, Türkiye kamplarında...
  9. B

Kamping Ve Voltaj Sorunu

Sanırım şu ürün yeterli olacak, elbette sigorta sorununu da gidermek kaydı ile: Regülatör Reguline 3000 VA
  10. B

Kamping Ve Voltaj Sorunu

Bu cihazlardan tam anlamıyorum ama, bir öneriniz olur mu? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  11. B

Kamping Ve Voltaj Sorunu

Tunçmatik 1000va regülatör hem fiyatı uygun, hem de ağırlığı (2,66 kg - 290 TL) karavan grubunda önerilen bir regülatör vardı onun ağırlığı 16 kg ve fiyatı 890 TL civarı idi. Bu tunçmatik benim işimi görür mü acaba? 300W görünüyor boiler. üstüne bir de dometic buzdolabı var...
  12. B

Kamping Ve Voltaj Sorunu

Teşekkür ederim. Depoyu doldurup bir de evin elektriği ile deneyeceğim. Fakat atan sigorta kaçak akım röleli, test butonu çalışmıyor önce onu değiştirmem gerekiyor gibi. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  13. B

Kamping Ve Voltaj Sorunu

Merhabalar, Bu haftasonu Akyaka'da yeni karavanımızla (Adria Aviva 400PS) ilk deneyimimizi gerçekleştirdik. Daha önce Pino'muz vardı ve donanımları haliyle oldukça farklı idi. Bu karavanda üç sistem buzdolabı, LPG'li Truma ısıtıcı ve sadece 220 ile çalışan Truma Therme boiler var. Sadece gaz ve...
  14. B

Adria Aviva 472pk Tanıtımı (aydos Karavan Hüseyin Gençer Sohbetiyle)

Ruhsat gerektirir, vergisi yoktur.
  15. B

Adria Aviva 472pk Tanıtımı (aydos Karavan Hüseyin Gençer Sohbetiyle)

Hüseyin Bey 400PS'i tanıtırken tuvaletinin küçüklüğünden yakınmıştı, ben de tavsiye için kendisini aradığımda aynı beyanda bulunmuştu. Karavanların kötü yanlarına da değinmekten çekinmiyorlar. Tayfun Bey'in videolarını ilgiyle izliyorum. Eksikleri var. Elbette bir youtuber kendisi, bu bir üst...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri