Baytaş kullanıcısının son içeriği

1. Baytaş

5 Yataklı Ithal Karavan Mı Yerli Karavan Mı?

Bende böyle düşünüyorum, tek sıkıntı kia sportage benzinli 1.6, 2022 yeni kase için 500KD ağır gelmiyor mu? 490tk banyo çok dar, 455TS banyosu geniş, teyşiri görme şansım oldu, ama agus karavanda hiç teyşir yok. Bakmak şansım olmadı. Öneriniz benim için çok kıymetli , yenede değerlendireceğem...
  2. Baytaş

Merhaba, bugün U karavan, Agus karavan, Adria karavanı ziyaret ettim. Sadece U karavanda teşir mevcut, bürestner Premiyo 455TS’e beğendim, 4 kişilik ama banyo, yatak ve bide alanı ferah duygusu verdi. 490PK 5 yataklı ama banyosunu beğenmedim, aşırı küçük. Bin dollar kapura verdim, bir hafta...
  3. Baytaş

Sağal olum hocam, aynan şehirde rahatlıkla gezmek zor oluyor, çekme karavanın konforu , motokaravanın hız, anında konum değiştirme, istediğimiz yerde kalabilme karar vermekte kafa yoruyor.
  4. Baytaş

Sağal olun. Beş kişilik yatak kapasitesi var olan çekme karavan için 750kg altı yok olabilir birde varsada güvenlik acısından kendimi ikma edemedim. Motokaravan yılda ₺15000~₺20000 civarında masrafı oluyor diye kıyaslayorum. Motokaravan maliyeti de çok yüksek, 2.el Motokaravan araştırdım, ama...
  5. Baytaş

Öneriniz için teşekkür ederim. Arkadaşlarım yana kafamı karıştırdı, çekme karavana göre motokaran al, ara sıra da hafta sonları tatil yapabilirsin, kullanmadımda kiralama da yapabilirsin diyor. Motokaravan masrafları çokmu oluyor, bilmiyorum.
  6. Baytaş

750 Kg Altı Çekme Karavan Tavsiyesi

Çok geçmiş olsun, umarım zarar görmeden Hayalinizideki karavanı elde edebilirsiniz.
  7. Baytaş

bugün inceleme firsatım oldu. çok fadalı bilgileri yazmışsınız, tekrardan teşekkür ederim. bana göre bu iki model tam geldi. BURSTNER 490TK 2022 AVRUPA ÇEKME KARAVAN STERCKEMAN EASY 470PE KIDS bir az bütçemi zorlmam yada 2.ele göz atmam gerekiyormuş, hayırlısı , yenede bakacam.
  8. Baytaş

Teşekkür ederim. Bugün araştırıcam
  9. Baytaş

Teşekkür ederim. Sifir olmasıda ikinci el ithal mı diyorsunuz. Öneriz var mı abi
  10. Baytaş

Merhaba, yeni üye oldum, google arama motorundan çekme karavan araştırırken bu siteyi buldum hem tanıştım için çok mutlu oldum, konu yorumları okudum bilmedim bilgileri öğrenmiş oldum. Herkesin emeklerine sağal olsun. Biz üç çocuklu bir çekirdek aileyiz, 15, 12, 6 yaşında çocuklarım var. Geçen...
  11. Baytaş

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba, ben Abdullah, istanbuldan, yeni üye oldum, çekme karavan araştırırken bu siteyi buldum, konuları, yorumları okudum, çok bilgileri aldım. Tanıştım için muluyum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri