bedirislam kullanıcısının son içeriği

1. bedirislam

30000₺ Hangi 4*4 Alınır

10 numara açıklama oldu. Teşekkürler [emoji4][emoji1303] Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  2. bedirislam

30000₺ Hangi 4*4 Alınır

İşini görür mü diyosun. Kullandınız mı acaba nasıldır duster. Hiç aklımdan bile geçmezdi ama bi bakalım Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. bedirislam

30000₺ Hangi 4*4 Alınır

Benim geçen sene 22.000₺ sattığım 1998 model Honda crv ye şimdi adamlar 32 istiyor. Yok hocam böyle piyasa olamaz. Biraz daha zorlayayım 2002 yılında çıkan kasasından alayım diyorum, ağır hasar kayıtlı o o fiyata da. Ne yapsam şimdilik piyasası olan bir binek araçla devam edip hayalleri...
  4. bedirislam

30000₺ Hangi 4*4 Alınır

Aracı biraz yükseltip dodik çamur lastiği ve araç üstü çadır, sis delici gibi aksesuarlar düşünüyorum. Rav4 bana çok itici geliyo. Xtral bi ihtimal ama freelanderleri bir araştırayım. Teşekkürler [emoji1303][emoji4] Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. bedirislam

30000₺ Hangi 4*4 Alınır

İhalede hangi araçlar var birde nerden takip edebilirim. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  6. bedirislam

30000₺ Hangi 4*4 Alınır

İhalede hangi araçlar var birde nerden takip edebilirim. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  7. bedirislam

30000₺ Hangi 4*4 Alınır

Merhaba arkadaşlar, öncelikle aranızda yeniyim. Uzun zamandır bir 4*4 jeep almayı düşünüyorum. Çok uzun araştırıp soruşturmalar sonucunda 2003 land Rover discovery 2.5 dizel de sonuç kılmıştım. Kesin emindim aklımda başka birşey yoktu fakat sonradan bazı parasal sıkıntılar yaşadım. Şimdi ancak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,480
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri