Beemer kullanıcısının son içeriği

1. B

Tecrübelilerden Yardım

Bahsettiğiniz model yılından 2010 Hilux'lar için yorum yapabilirim.Arka diferansiyelde LSD kilit mevcut.L200 kullanmadığım için yorum yapamayacağım.Ancak her iki aracında teknik servisini yapan bir arkadaşım L200 lerde bazen hararet problemi olabildiğini belirtmişti.Bir de kilit açıkken aks...
  2. B

2007 Hilüx Dual Akü Sistemi Bilgi..

Selam arkadaşlar. Bazı Hiluxlarda çift akü kullanılmış...Kullanma kılavuzunda da açıklayıcı bir bilgi göremedim.Bunun nedenini bilen var ise teknik bilgisini paylaşmasını rica edeceğim..
  3. B

2014 Hilux 4*4 Lastik Ve Jant Seçimi

Benimde lastikleri değiştirmem gerekiyor.Açıkçası Petlas uygun fiyatlı diyerek araştırıyorum ama ıslak zeminde sorun çıkardığını bir kaç yerden duydum.Ürünün alt markasını başka bir araca almıştım ıslak zeminde kayıyor resmen.Bu markayı eleyin bence. Lassa A/T 2'yide başarısız buldum.Arazide...
  4. B

Toyota Hilux 1987 Için Yardım Ve Öneri

Araçlar yaşlı malum.Elbette bazı küçük masrafları olabilir..Arızasız bir araç aldığınız takdirde size minimum masraf çıkaracaktır. İşin açıkçası araziye çıkıp periyodik bakım dışında pek bir masraf çıkarmayan başka bir arazi aracı varmıdır pek sanmıyorum.Özellikle f/p oranı olarak...
  5. B

Açıkçası ortalama Lada Niva'lara istenen rakamları göz önüne aldığımızda Hilux'lerin fiyatları daha iyi gibi. Bütçe ayırmaktan önce siz aracı ne amaçlı kullanacaksınız önemli olan bu durum bence. Hafif doğa gezileri mi,kamp mı,off-road mu,ağır off road mu?
  6. B

Selamlar, 1987 model olarak geçenler LN65'ler.Yanlış bilmiyorsam LN105 2,4 Diesel,LN106 ise 2,8 Diesel olan modeller. Her üç modelde de yedek parça sıkıntısı yaşamazsınız.Bazı kaporta parçaları ve iç trimleri zor bulursunuz.Ancak parçasız kalmazsınız.Bulunamayacak parçası yoktur. Fiyatların...
  7. B

Günümüz Şartlarında Discovery 3.9 V8

300 TDİ'lerinde maşallahı var fiyat açısından.Malum sitede fiyatlar ortada..Ortalama bir Td5'den fazla rakamlar isteniyor.Sonra da araçlar satılmıyor malesef..
  8. B

Alınık Discovery 1

Selamlar arkadaşlar, Discovery 1 300 TDi manuel araç arıyorum.Lütfen fiyatları abartılmış olmasın zira araçların fiyatları oldukça yükseltilmiş duruma. Teşekkürler.
  9. B

Ln 105 Icin Merkezi Kilit Onerisi

Aracı aldığımda bende de takılıydı.Sanıyorum istediğinizi tam olarak belirttiğinizde yardımcı olacaklardır oto aksesuar satanlar.
  10. B

Hilux Ln 65

Aracınız hayırlı olsun.Güzel görünüyor.Suzukilerden sonra biraz konforsuz gelebilir belki.Ancak sorunsuzluğu ve sağlamlığı ile fark yaratacaktır.4 yıla yakındır kullanıyorum.Pek bir sorunla karşılaşmazsınız ancak yinede bildiğim kadarıyla sorularınızı yanıtlamaya çalışırım.
  11. B

Ln65,ses Izolasyonu Ve Koltuk Değişimi

Kolay gelsin,zor iş özellikle toparlamak biraz zaman alıyor. Koltukları İzmir'den almıştım.İstiyorsanız bağlantıya gecebilirim.500TL montaj dahildi..Ancak o fiyatlara daha güzel koltuklarda satıldığını gördüm.BMW ve Mercedes araçların koltukları oldukça konforlu.
  12. B

Ln65 Mi Ln106 Mı?

Sizin bahsettiğiniz araç Toyota SR5.Tr'de bende görmedim. LN 106 kullanmadım.3 yıldır LN65 kullanıyorum.Fabrikadan çıktığı halde,üzerinde hiç bir modifikasyon yok.Sadece jant ve lastikleri tubelles kullanımına uygun. Bu süre içinde %60 şehir içi % 40 arazide kullandım.Ne yolda bıraktı,ne arıza...
  13. B

Koltuk montajlarıda bitti.Küçük ayrıntılar dışında ön koltuk sorunum bitti sayılır.Ford Tourneo Custom'ın ön koltukları küçük bir işlemle araca monte edildi.Uygun bir koltuk kılıfı ile de görüntüyü düzelteceğim.Aynılarından bulamadım malesef.Sürücü tarafının hediyesi ise koltuk ısıtması...
  14. B

Fotoları eklerken ki düzensizlik için kusura bakmayın.Son durum,koltuklar ve bir iki değişikliği içeren fotoğrafları müsait olduğumda yükleyeceğim.Maliyet olarak gördüğünüz gibi hiç bir şey tutmadı diyebilirm.Ancak çok fazla işçilik gerektiren bir iş.Tüm ön paneli söküp,tekrar toplamak kısıtlı...
  15. B

Tesisatıda biraz gözden geçirdim,sonradan yapılmış eklemeleri söküp,daha özenli bir şekilde yapılması gerektiği gibi yeniden yaptım.Bir-iki parçayı boyadım,çünkü fabrika çıkışı olarak dahi boyalı değildi.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri