bgrvrl kullanıcısının son içeriği

1. bgrvrl

2 Yerli Karavan Arasında Önerilerinizi Bekliyorum

Farklı bir konuya geçmiş gibi olacak ama izmir'de ikinci el bir karavan buldum. Satan kişi 78 yaşında O1 belgesi olup olmadığını bilmiyor kendi de ikinci el ve bu şekilde almış. Bir de satış işlemi A4 kağıtta satış sözleşmesi ile yapılyormuş sanırım noter aracılığı ile değil. O1 belgesi olup...
  2. bgrvrl

Farklı bir konuya geçmiş gibi olacak ama izmir'de ikinci el bir karavan buldum. Satan kişi 78 yaşında O1 belgesi olup olmadığını bilmiyor kendi de ikinci el ve bu şekilde almış. Bir de satış işlemi A4 kağıtta satış sözleşmesi ile yapılyormuş sanırım noter aracılığı ile değil. O1 belgesi olup...
  3. bgrvrl

Cevap için teşekkürler. Bunun farkındayım zaten yukarıda da belirttiğim gibi riske girip bu ikisi arasında tercih yapacağım. Bilindik markaların 85 bine temiz ikinci eli dahi yok. 85 üstü de beni aşıyor. Detaylı açıklama için teşekkür ederim. Maalesef şuan için 85 bini kesinlikle aşamıyorum...
  4. bgrvrl

Cevap için teşekkürler. Bunun farkındayım zaten yukarıda da belirttiğim gibi riske girip bu ikisi arasında tercih yapacağım. Bilindik markaların 85 bine temiz ikinci eli dahi yok. 85 üstü de beni aşıyor. Detaylı açıklama için teşekkür ederim. Maalesef şuan için 85 bini kesinlikle aşamıyorum...
  5. bgrvrl

6. bgrvrl

7. bgrvrl

Cevap için teşekkürler. Bunun farkındayım zaten yukarıda da belirttiğim gibi riske girip bu ikisi arasında tercih yapacağım. Bilindik markaların 85 bine temiz ikinci eli dahi yok. 85 üstü de beni aşıyor.
  8. bgrvrl

Merhabalar. Aşağıdaki 2 karavandan birisini almayı düşünüyorum. Bu 2 karavan arasında iç ve dış malzeme kalitesi açısından bir seçim yapmak gerekirse hangisini önerirsiniz? Benim için önemli kriterler öncelikle dış malzeme kalitesi ve özellikle ısı yalıtımı, su ve rüzgar geçirmezlik, malzeme...
  9. bgrvrl

2 Yerli Karavan Arasında Kaldım

Teşekkürler bütçem maalesef bu iki modele yetiyor
  10. bgrvrl

2 Yerli Karavan Arasında Kaldım

Arkadaşlar merhaba, aşağıdaki 2 karavandan birini almayı düşünüyorum. Başkent karavan yılların markası biliyorum marka değeri olarak daha ileride ancak yeni çıkan markalara da şans vermek gerektiğini düşünüyorum. Markadan bağımsız olarak bakarsak malzeme kalitesi, kullanışlılık olarak bu 2...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri