bgunseren kullanıcısının son içeriği

1. B

En Az Yakan Scotter Hangisi

Ynt: En Az Yakan Scotter Hangisi Piaggio X7 250 ie 15 bin km kullandım 3 lt altında yakar...
  2. B

Doğa Tarihi Müzesi

Ynt: Doğa Tarihi Müzesi Hocam bu müze paylasımı icin cok tesekkurler. Sanırım bir sure kapali idi bu müze, yeniden düzenlemisler sanki.
  3. B

Çöl Kartalı'nın Gezi Güncesi (gezilerimizden çeşitlemeler)

Ynt: Çöl Kartalı'nın Gezi Güncesi (gezilerimizden çeşitlemeler) Güzel paylasımlar, eve- iş yerine tıkıldıgımız su kıs gunlerinde ilac gibi geldi. Elinize sağlık, kazasız nice gezilere...
  4. B

İlkyardım Eğitim Sunusu

Ynt: İlkyardım Eğitim Sunusu Çok teşekkürler, inşallah kullanmak gerekmez ama gerektiğinde de aklımızda olmasında fayda var.
  5. B

Sonunda LAda Nivayı Aldım

Ynt: Sonunda LAda Nivayı Aldım Güle güle kullanın insallah...
  6. B

ilk bisiklet deneyimim harikalar diyarı ankara

Ynt: ilk bisiklet deneyimim harikalar diyarı ankara Cok guzelmis bugun gordum soylemeden gecmedim...
  7. B

En Son Hangi Filmi İzledik?

Skyline Stephen King uyarlaması ...
  8. B

Şehir içi Yürüyüş

Hangi sehirsesiniz o bile belli değil ki...
  9. B

En Son Hangi Oyuna Gittiniz?

Ynt: En Son Hangi Oyuna Gittiniz? Bu sezon oyunlar bir harika tavsiye ederim: Krem Karamel Dolores Claiborne (Stephen King) Jerry ve Tom Sırça Kümes Yastık Adam hepsi ayrı ayrı aşmış oyunlar...
  10. B

Suzuki Jimny On Road ;)

Ynt: Suzuki Jimny On Road ;) Masallah kazasız belasız
  11. B

Gezenbilir Üyelerinin Eğitim Seviyesi

Ynt: Gezenbilir Üyelerinin Eğitim Seviyesi Ted Ankara İlkokul Ortaokul 1986 Ankara Atatürk Anadolu Lisesi 1989 ODTÜ İstatistik 1996 ODTÜ Finansal Matematik Master Tamamlanmadı Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret PEK YAKINDA
  12. B

Satılık - 2007 Model Suzuki Jimny

Ynt: Satılık - 2007 Model Suzuki Jimny Pert olmuş arabayı bilmeden etmeden alanlar mevcut. Plakayı gördüğünüzde tramer sorgusu için cep telefonundan 5664e plaka ile mesaj atarsanız, kaza durumu bilgileri mesaj olarak gönderilir. Onun haricinde plaka koymak gerçekten gereksizdir, Bilgilerinize,
  13. B

Çekme Karavanla Anamur-Konya Gezimiz (Temmuz 2012)

Ynt: Çekme Karavanla Anamur-Konya Gezimiz (Temmuz 2012) Elinize emeğinize tekerinize sağlık. Güzel olmuş gerçekten, paylaşım da cok güzel. Ben de Opel Meriva ile 2300 km yaptım bu sene ama sadece 13 saat Ankara Bodrum, 4-5 saat Bodrum Çeşme ve Çeşmeden Ankara 12 saat yani yaklaşık 30 saat...
  14. B

Katlanabilir Kamp Sandalyesi

Ynt: Katlanabilir Kamp Sandalyesi A 101 de de vardı kampanya ama anında tukendi...
  15. B

aladağlar kamp

Ynt: aladağlar kamp Süpermiş, paylaşım için teşekkürler. Daha fazla fotograf bekleriz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR