bilgehanarman kullanıcısının son içeriği

1. B

12 Volt 75 Watt Absorbe Buzdolabı Mı 220 Volt 35 Watt Mini Kompresörlü Buzdolabı Mı?

selamlar peki minik degilde buyuk boy buzdolabina da ayni 12 v kompresor mu takiliyor.
  2. B

12 Volt Buzdolabı Için "kalkış Kondansatörü" Uygulaması

selam 220 volttan 12 volta cevirince sogutma farki oluyormu
  3. B

Karavanda Araç İle Yaşam Aküsünün Bağlantı Metodları

cevabınız için çok teşekkür ederim jel akü üzerindeki üretim tarihi 25.06.2018 yani 2 sene evvel. raf ömrü 2 sene dediğinde bir araştırayım demiştim. anladığım kadarıyla o aküden uzak durmalıyım
  4. B

Karavanda Araç İle Yaşam Aküsünün Bağlantı Metodları

Selamlar Jel aku raf omru nedir acaba. Satici 2 senenin normal oldugunu soyledi. Dogrumudur
  5. B

Karavanda Ranza Yasakmis

Izmir tse benim aracima iceride cift katli yatak oldugu icin onay vermiyor. Sebebine yasak diyor yetkilisi. Konu hakkinda bilgisi olan varmi. Yasakmi degilmi. Yasaksa neden yasak.
  6. B

12-24 Volt Buzdolapları

benim telefonum 0 533 697 24 25 ve sizden dolap almak istiyorum. watsaptan model ve fiatları atarmısınız
  7. B

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 "YAK" - Atilla Dinçer(Atiladi)

yanıtınız için teşekkürler. forumu bayağı okudum kaçırdıklarım olabilir ama yapıştırma malzemesi adını hiç bir yerde bulamamıştım. size çok teşekkürler. peki tahta çıtalara kontrplağı gene aynı malzeme ilemi yapıştırıyorsunuz
  8. B

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 "YAK" - Atilla Dinçer(Atiladi)

atilla bey sizin çalışmalarınızdan cesaret alarak bir T5 yüksek tavan aldım. yalıtımdan sonra panele tahta çıtaları kontrplak yapıştırmak içinmi yapıştırıyorsunuz. birde ne ile tahtaları panele tutturuyorsunuz şimdiden teşekkürler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri