BS 12 kullanıcısının son içeriği

1. B

Cherokee 2.8 Crd Limited

Merhaba, ben 3.7 sini almıştım 210 bin TL ye. Kazasız heryeri orjinal ve 100 bin km deydi. Piyasanın üstünde bir rakamdı alırken. 10 bin TL masraf yaptım. Görenler hem boyası hem iç trimi döşemesi hem de yürüyen motorunu çok temiz bunun gibisi yok diyorlar. Genel olarak benzinli için Motorunun...
  2. B

Jeep Liberty'mi 2" Yükseltmek?

Bı konuda yardımcı olacak var mıdır? Teşekkürler
  3. B

Jeep Liberty 3.7 Radyator Arızası Hk.

Merhaba, radyatörüm bozuldu geçen gün. Şimdi ya Danimarka malı yan sanayi veya orjinal mopar alıcam. Ancak fiyatlar tahmin edileceği üzere çok farklı. Yan sanayisini 1500, orjinali ise 4000 gibi bir tutarda. Yan sanayinin ömrü yaklaşık 3 sene, Mopar ise 5-6 sene diyor ustalar. Konu hakkında...
  4. B

Zj Egzoz Seçimi

Bende susturuculara bakıyorum, borla, magnaflow ve flowmaster a bakıyorum. Tok homurtulu bir ses arayışındayım ancak uzun yolda kafa şişmesi beni de düşündürüyor. Borla satıcısı borla rahatsız etmez dedi. E flowmaster için genelde sizlerin dediği gibi rahatsız ediyor diyorlar. Magnaflow hakkında...
  5. B

Hangisi Jeep 2003-04 Grand Cherokee 4.7 veya Cherokee KJ Liberty 3.7 ?

Teşekkür ederim tavsiyeniz için. Bu arada arka sağ aksımda eğrilme var ses yapıyor. Ya torna yaptırıcam ya da mopar veya crown usa marka yeni alıp takıcam. Yan sanayi ile mopar veya tornadan çıkan arasında mukavemet, uzun ömür açısından fark olur mu? Tavsiye de bulunabilir misiniz? Tekrar...
  6. B

93 ZJ Arka Aks Veya Diferansiyel

Merhaba, bende 2006 model 3.7 KJ var. Aynı sıkıntı bende var. Ya torna yaptırıcam ya da mopar veya crown usa marka yeni alıp takıcam. Tavsiyeleriniz olur mu?
  7. B

Bf Goodrich Urban Terrain

Merhaba, Araziden kastınız nedir? Ne kadar zor parkurlardan geçebiliyor?
  8. B

Bf Goodrich Urban Terrain T/a

Merhaba Bu konuda tecrübesi olanlar aydınlatabilirler mi? Çok memnun olurum. Teşekkürler
  9. B

Bu konuda yardımcı olabilen olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
  10. B

Bf Goodrich Urban Terrain

Merhaba bu lastik sanıyorum, AT lastiklere göre daha sessiz değil mi? Bir de yumusak kum ve çamurda ne kadar performans sergileyebilir onu merak ediyorum. Bilenler cvp verirse çok sevinirim. Teşekkürler
  11. B

2.8 Crd 2006 Cherokee Multimedya Hakkında

Merhaba, yeni gördüm sahibinden de bir araca tablet uygulanmıştı. Ebayde, Bunun benzeri Çin mallarını da görmüştüm ancak güvenemedim ve ekranı kullanım açısından yetersiz gelmişti. Aslında direkt İphone ü araca binince bir dock gibi bişeye oturtsak ve inerken yanımıza alıp çıkabilsek daha pratik...
  12. B

Bu konuda tecrübelerinizi merak ettim. Jant konusunda sizle aynı şeyi düşünüyorum. İstepnelerinde de aynı jantlar çıkıyor değil mi?
  13. B

Bir de buna hem asfallta hemde arazide optimum olarak hangi lastiği takabilirim. Sürtme yapmadan en fazla ne boyutta takılabilir?
  14. B

Sizlerin tavsiyesi ile KJ almaya karar vererek bir araç buldum. Ancak satan şahsın iki farklı jantı var ve sadece birini almam mümkün olacak? Hangi jantı alıyım konusunda yardımcı olur musunuz? Acaba hangisinin mukavemeti ve veya kalitesi daha iyidir? Tabi görsel tarafını ayrı bir konu.
  15. B

Türkiye de satışı yapıldı mı? İlanlarda hiç göremedim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR