btssmrclr kullanıcısının son içeriği

1. btssmrclr

Satılık Range Rover P38 Için Tam Set 4 Körük + 4 Amortisör , Eas Kompresörü Ve Valf Bloğu

Merhaba, Rangerover p38 için tam set 4 körük + 4 amortisör , eas kompresörü ve valf bloğu , körüklerin 2 si 6 aylık, 2 si 1 yıllıktır, çalışan araçtan yükseltme amacıyla sökülmüştür. fiyat 2500 tl.
  2. btssmrclr

Range Rover P38 Kullanıcıları Lütfen Bu Başlıkta Tanışalım Parça Desteği veTakas

Rangerover p38 için tam set 4 körük + 4 amortisör , eas kompresörü ve valf bloğu , körüklerin 2 si 6 aylık, 2 si 1 yıllıktır, çalışan araçtan yükseltme amacıyla sökülmüştür. 2500 tl.
  3. btssmrclr

Pars Team - Bolu Off Road Gezisi Full Vİdeo [mayis 2017] [hd]

[emoji106] Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  4. btssmrclr

Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)

Merhaba, Ultra herşey dahil bir kamp oldu bizim için:) Kamp yerimiz, ateşimiz, ekibimiz herşey harikaydı. Rangers oto ve diğer tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. btssmrclr

Tamam 8.30 a doğru bizde gelmiş oluruz, bana irtibat numarası gönderebilir misiniz? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  6. btssmrclr

Merhaba, Yola yarın sabah çıkıyorsunuz değil mi? Bir değişiklik var mı? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  7. btssmrclr

Ozaman ben yeni MiVUe M560 Aksiyon Kameramızı kapayımda geleyim :) Reklamsız olmaz :)
  8. btssmrclr

İlk defa böyle bir kış organizasyonuna katılıyorum. Ayrıca kış kampının çokta korkulası bir yanı olmadığına ikna olursam seneye çadırımı tulumumu alır gelirim inşallah :)) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  9. btssmrclr

Herkese merhaba, Otel konusunda anlam veremediğim bir karmaşa var. Daha önce 2 kez teyit ederek 70 Tl fiyat almıştım fakat karmaşa sebebiyle tekrar görüşme sağladık ve fiyatı banada 125 TL yaptılar :)) karışıklık olmaması adına paylaşmak istedim fiyat artık herkese 125 TL [emoji3] Tapatalk...
  10. btssmrclr

Merhaba, Bizde orada kalacağız, fiyatı teyit ettim bir yanlışlık yok. Size yüksek fiyat mı verdiler acaba?
  11. btssmrclr

Sanırım kamp ve otel yerini doğru işaretleyebildim :smiley:
  12. btssmrclr

Merhaba, Otelde konaklama yapmak isteyenler için Sarıalan yaylası girişinde Baysal Otel var. Kamp alanına 11.7 km uzaklıkta gözüküyor ayrıca fiyat olarak 70 TL fiyat verdiler. 0537 995 17 58 (baysal otel iletişim)
  13. btssmrclr

Merhaba, Çok iyi olur, takip ediyor olacağım. Teşekkürler. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  14. btssmrclr

Merhaba, 35-Betül ve Begüm Semerciler + 1 - Ankara Ankara'dan topluca hareket edecek gruplar varsa katılmak isterim. Şimdiden teşekkürler:) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  15. btssmrclr

Merhaba, Bir aksilik olmazsa bende Ankara'dan katılmayı planlıyorum:) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri