burak mehmet kullanıcısının son içeriği

1. burak mehmet

Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Her ne kadar bizi bir araya getiren ortak noktamız offroad olsa da, grubu grup yapan ve birlikteliği sağlayan harcı oluşturan ortak değerlerimizin artık hepimiz için ortak olmadığını ve ilk baştaki düşüncelerden uzaklaşıldığını farketmiş...
  2. burak mehmet

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu kendimi statik moda aldım enerjiyi aktif kullanıyorum.. Boşa giden her kalorinin kayıp olduğunu ve iftardan önce asla yerine gelmeyeceğini biliyorum... :( Ramazan kış aylarına alınsın süphaneke dinimiz amin..
  3. burak mehmet

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Günaydın hayırlı Ramazanlar herkese.
  4. burak mehmet

Ynt: Re: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Trende fren öpsün seni Zeki Müren kardeşim...
  5. burak mehmet

Ynt: Re: Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Hiç Sevinme Çağın Hattaa çatla bence... çok eğlendik :D:D
  6. burak mehmet

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Bir gün bir yoksul öldü üzüldü mahalleli Ama bir kefen parası bulamadı mahalleli Kul Ahmet dedi yalan dünya çıkardı ceketini Örttü garibin üstüne kaldırdı cenazeyi
  7. burak mehmet

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Murata'a Saçın yüzüne değse telini kıskanırım Birine söz söylesen dilini kıskanırım Saçın yüzüne değse telini kıskanırım Birine söz söylesen dilini kıskanırım Kıskanırım seni ben kıskanırım kalbimden Bu nasıl aşk Allah ım öleceğim...
  8. burak mehmet

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu makina değil bildiğin adam titremiş
  9. burak mehmet

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Yeşil Britanya offroad klübü de "Güle Güle Mübarek 11 aylar" etkinliği düzenliyorlar Manchester dan Liverpoole giderken sağ tarafta ekmek fırınının otoparkında toplanılacak Greenwich e göre saat 9 da teker döner.Bitane landcı abiye salça...
  10. burak mehmet

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu bahar çiçek çiçek gelince güzel hayat sevilince sevince güzel arılar bal petek verince güzel hayat sevilince sevince güzel dostluğun temeli ilk harcı sevgi her derdin çaresi ilacı sevgi gönüller sultanı baş tacı sevgi hayat sevilince...
  11. burak mehmet

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu kafası donanlar...
  12. burak mehmet

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu şimdi tek arzum evlenmektir kararım Lakin münasip bir bayan nerden bulayım şimdi tek arzum evlenmektir kararım lakin münasip bir bayan nerden bulayım şu bekarlıktan bıktım usandım aşıklarımdan hiç tat almadım şu bekarlıktan bıktım usandım...
  13. burak mehmet

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu mevzumu vardı ?
  14. burak mehmet

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Herkese Günaydın, Dün benim peşime takılıpta varoş bir mekanda benimle birlikte iliklerine kadar donan tir tir titreyen ama ne olursa olsun hep gülen Anoffun Aslan Abilerine (Erkan Abim,Dinçer Abim,Tolga Abim,Savaş Abim,Mustafa Abim,Salih...
  15. burak mehmet

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu arkadaşımın aracı için 1.5 dönüm fındıklık bide müşterisi hazır böbrek takası teklifi geldiğinden beri ben sahibinden de takas isteklerine kapalı satış yapıyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri