cagciturhan kullanıcısının son içeriği

1. cagciturhan

Çadır Seçimi Için Yardım

Herkese merhaba aramıza yeni katıldım bu yaz ailemle birlikte çadırda tatil yapmayı planlıyoruz henüz çadırı alamadım.İki odalı bir çadır alicam fakat gördüğüm kadarıyla polyester ve pamuklu kumaş olan iki tip çadır var sizin tavsiyeniz hangisi olur General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk...
  2. cagciturhan

Bursaenduro Festivaline Davetlisiniz

Kısmetse orada olucam General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. cagciturhan

Bursa'da gece fotoğrafları

Merhaba ben foruma yeni katıldım bu mesajı yazalı uzun zaman olmuş hala takip ediyor musunuz bilmiyorum ama teklifinize açığım hem tanışmış oluruz General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. cagciturhan

Motorsikletten Ne Zaman Düşersiniz?

O kadar çok sebebi var ki düşmek için bir çoğu yazılmış bence bir sürücü ne zaman motordan düşer derseniz ben size söyleyeyim Ben artık oldum, çok iyi sürüyorum, çok güzel gazlı yorum ,çok iyi viraj yapıyorum dediği zaman düşer Yani sözün özü kendine ve altındaki makineye çok fazla güven...
  5. cagciturhan

Nası Ucuz Bi Şekilde Motor Toplaya Bilirimm

Nasıl bir şey istediğine bağlı yani hangi tarz motorsiklet istoyorsun General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. cagciturhan

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Merhaba arkadaşlar ben Bursa dan Turhan yaş 34 Lifan Discovery 150 kullanıyorum herkese iyi forumlar General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. cagciturhan

Motorunuz Nedir?

Merhaba ben Bursa dan Turhan motorun Lifan Discovery 150 genelde gezi amaçlı kullanıyorum General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. cagciturhan

Gezenbilir'in İki Tekerleri

Arkadaşlar merhaba ben Bursa dan Turhan gezebilir e yeni katıldım bende bir iki teker doğa ve fotoğraf tutkunuyum ben de çeşitli motorlar kullandım 250 cc hiç geçmedim ve şu an lifan discovery 150 kullanmaktayım genelde günübirlik 150 200 km lik geziler yapıyorum rotamız çoğunlukla Uludağ...
  9. cagciturhan

Motosiklete Ceki Demiri İsleniyor Mu

Yurtdışında bir çok örneği var hatta adamlar mikro karavan bağlayıp geziyorlar. Ama canım ülkemin güzel mevzuatı buna maalesef izin vermiyor .Bu konuyu bende çok araştır mıştım hatta tek tekerlekli bir römork tasarlamıştım fakat yasal olarak mümkün olmadığı için hiç bu işe kalkışmadım.Eğer küçük...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,118
Kaydolan Son Üyemiz
demootodefenderkoltu

SON KONULAR

Geri