Captain Cagi kullanıcısının son içeriği

1. Captain Cagi

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

05324859458 olarak beni de ekleuebilirmisiniz ? Tşk ederim Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Captain Cagi

merhaba, Defender rejktifiyenizi inceledim. Çok güzel olmuş. acaba maliyet açısından ne kadar...

merhaba, Defender rejktifiyenizi inceledim. Çok güzel olmuş. acaba maliyet açısından ne kadar tuttu. tşk ederim
  3. Captain Cagi

Volvo Xc90

2003 XC90 modeli var 150k da bu araçlarda bazı kullanıcıların sanszuman sıkıntıları hatta bundan dlayı araçlarını satııkları bilgisi var. kimi de çok memnun twin motor olmasında kaynaklı sanzuman çabuk hasara görür diyorlar. Tabi kullanıcıdan kullanıcıya değişir. sizlerin yorumları nedir bu...
  4. Captain Cagi

BMW X5 4.4 Kullanıcı Deneyimleri?

X5 4.4 Yakıt konusunda nasıldır. mevcut halde benzin fiyatları böyle iken... tşk ederim
  5. Captain Cagi

Bodrum Eksper X5

Merhaba, Bodrum bögesinde tavsiye edeceğiniz x5'ten anlayan bir servis var mı eksper yaptırmak istiyorum da ? Tşk ederim
  6. Captain Cagi

Ml 55 Amg

2001 Model ML 55 AMG modeli için görüşlerini rica ediyorum. LPG takılmamış 96.000 km Yorumlarınız önemlidir sayg
  7. Captain Cagi

2004 Isofix

Merhaba 2004 pajero did isofix baglantisi varmi yoksa nasil taktirabilirim ? Yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim. Cagatay Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk
  8. Captain Cagi

2001 Model Lr Discovery Td5 Düzeltme Ve Yenileme Çalışmaları

Suna kadar toplam maliyeti hesapladiniz mi ? Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk
  9. Captain Cagi

Lincoln Navigator Alınır Mı?

Merhaba arkadaslar, Land Rover TD5 ve Navigator araci arasinda kaldim. TD5 bildigimiz araba servisi yogun bilen cok, Navigator aksine nasil hic bir bilgim yok. TD5 vs. Land Cruiser derken Cruiser devre disi o yuzden Navigator yeni rakip. Kullananlar acil goruslerinizi rica ediyorum. Syg, Sent...
  10. Captain Cagi

Xv100 2000 Model

Merhaba toyotacılar, xv100 bakıyorum da LPG ve Benzin sehir içi/dışı ne durumda biraz bilgi verirmisiniz ? Tşk ederim
  11. Captain Cagi

4.0 Estate Modeli

Mevcutta kia Sorento var ve 4 yilda 40000 km yapmisim.. hani cok ta araci kullanmiyorum uzun yol genelde ve bazi sehir ici kullanim hava kosullari el vermedigi surece Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk
  12. Captain Cagi

4.0 Estate Modeli

456813497 sahibinden ilgilendigim arac bu 135000 km arac diri motor vs kontrol edilecek ama soylediginiz rakamlar biraz urkutucu yakittan dolayi td5 bakiyorum ama dusuk km yok yada cok pert....bu Tara araci alinca en kritik 've ilk bakilmasi dikkat edilmesi gereken ne olurdu acaba tsk ederim...
  13. Captain Cagi

Satilik Td5 Ikinci Sahibinden 195 Bin Km

merhaba, aracınız satıldı mı acaba ? Tşk ederim
  14. Captain Cagi

4.0 Estate Modeli

Ankara'da bir araç var ? Tanıyan bilen var mi acaba bu araci ? Sahibinden ilan nosu 457304922 GT-N5105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Captain Cagi

4.0 Estate Modeli

Bugun bir adet v8 4.0 estate ve 3.9 v8 baktim... Kafamda deli sorular 1) 7 koltuk kullanilabiliniyor mu cunku tupun bagaj haricinde takilacagi yer yok galiba 2) kapi ve ko dosemeleri vites topuzlari ve vites bolumu asinmis 3) sunrof un oldugu yerler tavan dosemeleri biraz gevsek 4) 1 cita eksik...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri