carvegan kullanıcısının son içeriği

1. carvegan

Jel Akü Marka Tavsiyesi

Bütçemizi tekrar değerlendirerek maalesef exide veya daha üst segmentte bir akü alamadık. Ufak bir araştırma sonrası Kraftvoll markasında karar kılıp aldık. https://deltamarin.com.tr/index.php?route=product/product&path=252_261_307&product_id=995 Bakalım önümüzdeki günlerde aküleri kurup test...
  2. carvegan

Jel Akü Marka Tavsiyesi

Biraz maddiyattan dolayı. Yani şu an diğer bileşenleri değiştirmek istemediğimden dolayı Lifepo4 akü düşünmedim. Yani düşük kalitede bir Lifepo4 akü almak istemiyorum açıkcası. Bazılarının fiyatı çok uygun ama bana mantıklı gelmedi yani bu fiyata olan üründen çok hayır geleceğine inanamadım...
  3. carvegan

Jel Akü Marka Tavsiyesi

Şimdi araştırırken Ufuk karavanın facebookta şöyle bir paylaşımına denk geldim ne kadarı doğru bilmiyorum ama paylaşayım belki faydası olur; Video: https://www.facebook.com/ufukkaravan/posts/1826913860689242/?locale=tr_TR 1- Öncelikle her gün akü voltajlarının kontrol edilmesi...
  4. carvegan

Jel Akü Marka Tavsiyesi

Merhabalar, Karavanda tam zamanlı yaşarken zaten öyle bir ihtiyaç olmadı. Son bir sene ise karavanı kışında olsa arada sırada kullandığım için hiç bozmadım sistemi. Yani bazıları aküleri söküyor eve götürüyor, bazıları deşarj-şarj ediyor hangisi en mantıklısı bilmiyorum. Ben kullanmadığım...
  5. carvegan

Jel Akü Marka Tavsiyesi

Çok teşekkürler, ya biz işten dolayı son 1 sene için eve taşınmak zorunda kaldık. Bir sene dayanabildik evde, şimdi işten ayrıldım ve aldığımız tüm eşyaları satıp eşimle birlikte tekrar karavanın bakımlarını yapıp karavana geçme kararı aldık. Evde yaşarken iş ev iş ev olunca ruhumuz söndü...
  6. carvegan

Jel Akü Marka Tavsiyesi

Cevabınız için teşekkürler. Exide markasını ilk defa duyuyorum araştıracağım. Kullanım olarak biz tam zamanlı karavanda yaşadık 2.5-3 yıl yani her gün kullandık ve geçen sene özellikle kış çok kötü geçti yani bir hafta güneş açmadığı oldu. Ve şebekeden takviye etme şansımızda olmadığı için...
  7. carvegan

Jel Akü Marka Tavsiyesi

Selamlar, Biz mevcut karavanımızda 2 adet 12v Everexceed 180ah > 360ah akü kullanıyorduk. 3 seneyi geçti artık eski performansları olmadığı için akülerimizi yenilemeyi düşünüyoruz. Akülerden yana bir sorun yaşamadığımız için aynı markayı alayım dedim fakat piyasada şu an yok nisan da gelecekmiş...
  8. carvegan

Karavan Yapımı Için Araç Alım Süreci Ve Karavan Yapımında Yasal Süreçler

Araç alırken dikkat edileceklere not ettim. Çok teşekkürler Yanıtınız için teşekkürler, Aracın cinsi koltuk sayısı vs. onları kontrol ettik diyelim şase ve motor nolarını tam anlayamadım. Onları neye göre kontrol edeceğim yani sorgulama falan mı yapmak gerek. Diğer bahsettiğiniz konuları...
  9. carvegan

Karavan Yapımı Için Araç Alım Süreci Ve Karavan Yapımında Yasal Süreçler

Herkese merhabalar, Yaklaşık 3 yıldır kurduğumuz hayalleri gerçekleştirip karavan hayatına geçmek için eşim ile birlikte araştırmalar yapıp notlar alıyoruz. Önümüzdeki ay bir aksilik çıkmaz ise araç alım sürecine geçerek teoriden çıkıp pratikte çalışmalara başlayacağız. Bu konuda izlediğimiz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri