cem74 kullanıcısının son içeriği

1. cem74

Offroad Arazi Aracı Seçiminde Yardım

Öncelikle herkese merhaba; malum sitede böyle bir ilan var düşünceleriniz nedir acaba.Araca talip olucam 1993 Mitsubishi Pajero 2.6 38.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 729260611
  2. cem74

2001 2.0gdi Pinin

Öncelikle herkese merhaba; malum sitede böyle bir ilan var düşünceler nedir acaba.Araca talip olucam 1993 Mitsubishi Pajero 2.6 38.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 729260611
  3. cem74

Doğa hepimize bakar.

Doğa hepimize bakar.
  4. cem74

Kendi Imalatim Römork Cadir

Video: https://www.youtube.com/watch?v=lh5bo_sUOaI konteyner çadır.
  5. cem74

Kendi Imalatim Römork Cadir

Malum sitede ilan numaraları bakın isterseniz arkadaşlar. 481551648 477554650 475391615 bir tanede ilanlarda vardı ama şimdi bulamadım büyüklüğü konteyner kadar olan çadır karavan vardı satışta.
  6. cem74

Antalya Ve Çevresi Gizli/baz Bilinen Kamp Atılabilecek Yerler Mekanlar

öncelikle merhaba bungalow vb değil ama çadır için biçilmiş kaftandır akseki özellikle tavsiye ederim. Hem doğa hem kimselerin daha olmadığı bakir kalmış yerlerdir internetten araştırırsanız eminim göreceksiniz size yürüyüş için bir sürü rota çıkacaktır buna bisiklette dahil.
  7. cem74

yakın zamanlarda yapılacak bir kamp proğramı.

hepinize merhaba,yakın zamanlarda yapmayı düşündüğünüz bir kamp etkinliği varmı varsa nereler düşünülüyor bunun hakkında sizlerden bilgi almak ve katılmak isterim.
  8. cem74

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi iyi geceler endy evet bu konuda haklısn ama adamlar dünyanın en pahalı bot ihalesini aldılar ve bildiğiniz üzere serdar kılıç'a sponsor olmuşlar ve arazide bunları kullanıyor bu fiyatlarda bulabileceğimiz daha kaliteli birşey önerebiliyormusun peki?
  9. cem74

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi arkadaşlar iyi bayramlar öncelikle fikir olarak sormak istiyorum yds marka kalahari botu hakkında bilgisi olan veya kullanmış olan varmı acaba bir çok bot baktık ama tabii malum fiyatlardan kendimize göre uygun olan fiyatı tercih etmek zorunda kalıyoruz ve yds kalahari botun...
  10. cem74

su arıtma tabletleri

Ynt: su arıtma tabletleri bilgiler için tşk ederim ama bunlarda malesef ellerinde kalmamış ve getiremiyorlar diğer su arıtma firmalarında kullanılanlar ise fazda doz kullanıldığında tehlike yaratabiliyor onun için hap çeklinde olması daha makul geliyor ama malesef piyasada yok.
  11. cem74

su arıtma tabletleri

arkadaşlar hepinizin bayramı kutlu olsun.sizlerden birşey öğrenmek istiyorum askerdeyken kullandığımız su arıtma tabletleri vardı ama acaba sivil ortamda bu haplardan mevcutmu bilgisi olan varmı.
  12. cem74

DEFENDER 110 2.5

Ynt: DEFENDER 110 2.5 peki performans açısından nasıl arazide dizel ve benzinli
  13. cem74

DEFENDER 110 2.5

Ynt: DEFENDER 110 2.5 ama şuanda ne kadar dizel bakarsam bakayım benzinliden pahalı
  14. cem74

DEFENDER 110 2.5

Ynt: DEFENDER 110 2.5 Arkadaşlar slm sizden rica etsem konu hakkında tam bilgi alabilirmiyim arazide neden dizel tercih ediyorsunuz.
  15. cem74

DEFENDER 110 2.5

Arkadaşlar iyi akşamlar ben aranıza yeni katılan ama maceraya düşkün defender hastası bir adamım rica etsem bu araç hakkında görüşleriniz nedir öğrenebilirmiyim ve eger mümkün olursa alıp bende mecaraya çıkmak istiyorum. bilgiler için şimdiden tşk ediyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri