cemile k kullanıcısının son içeriği

1. C

Gezip Hayran Kaldığım Ülke Küba…!

bez depremde baya verilerimi kaybettim o kadar fotoğrafım ve videom vardiki gidenlerle gitti :( ya hocam cevap vermemek için bayadır susuyorum sadece gazeteci olmamla beni yargılamışlar ayrıca gazetecide kendi görüşünü savunabiliyor aa nın muhabir kitabına göre :smiley: hatta ve hatta...
  2. C

öncelikle şunu belirteyim bir kendi iş yerim var artı öğretmenlik yapıyorum üzerine birde gazeteciyim ve gündemi yorumluyorum bazı haber sitelerinde de muhabirim :smiley: ben gitmeyeyim de kimgitsin artı sarı basın karım mevut şimdilerde turuncuya dönerdiler de siyasi olarak düşünürseniz de evet...
  3. C

En Sevdiğim Şarkılardan Birisi.! Cemlerin Şeytanı Fırıl Fırıl Fırıldak

Yüz karası bu alemin şaşkını Baykuş gibi viranede işin ne Cemlerin şeytanı fırıl fırıl fırıldak Yollar düşkünü Ey utanmaz meyhanede işin ne Fırıldak adam ben seni neydem Gelme dergaha zalımsın madem, hayınsın madem Fırıldak adam ben seni neydem Gelme dergaha zalımsın madem, hayınsın madem İkrar...
  4. C

Gezip Gördüğüm Nevşehir, Ürgüp, Göreme…!

uyarınız için teşekkürler forum kurallarını okumamıştım gzden gecireyim
  5. C

Gezip Gördüğüm Nevşehir, Ürgüp, Göreme…!

Gençlik yıllarımda okul gezisi ile Kapadokya gezisi düzenlemişti okulumuz. Hemen atladım bende gideceğim diye. Ihlara vadisi ile başlayan gezi serüvenimiz merdiven inmekten geberip gidiyordum az daha aşağıya indik iki mağara var girdik çobanlar maf etmişlerdi. Bir de yukarı çıkışımız vardı...
  6. C

Gezip Gördüğüm İçler Acısı Yer Kahramanmaraş Kapıçam Mezarlığı…!

Bir hafta kadar önce özel işlerimden dolayı Kahramanmaraş’a gittim. Ben 19 yıl kaldım kahramanmaraş’ta benim kaldığım dönemdeki Maraş bitmiş yerine ölü bir kent gelmişti. 3 gün her yerini gezdim en son olarak mezarlığı gezdirdi bir dotum. Korkunç bir manzara ile karşılaştım. Mezarlık tamamen...
  7. C

2014 senesiydi işçi bayramı kutlamak için Küba’ya gitmiştim tek kelime ile muhteşemdi. Dayanamadım 2. defa da 2016’gittim. İnsanları çok samimi ve içtendi araçları bize göre eski ama muhteşem modifiyeliydi ve herkes halinden memnundu. İlk gittiğimde Havana son gitiğimde de havana gerçekten işçi...
  8. C

Südge Eğitimi Nedir

SÜDGE NEDİR? Günlük Hayatta çok kullanılan bir kelime değildir. SÜDGE bir kısaltma olup açılımı Sürücü Davranışlarını Geliştirme Eğitimi (SÜDGE) ‘dir. SÜDGE Eğitimi Nedir ? Alkollü araç kullanırken trafik polisi veya trafik jandarması tarafından sürücünün alkollü olduğunun resmi olarak tespit...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri