cerenisci kullanıcısının son içeriği

1. C

Doktora Çalışması İçin Desteğinize İhtiyacım Var

Ynt: Doktora Çalışması İçin Desteğinize İhtiyacım Var Reha Bey; Size de olumlu yaklaşımızdan dolayı teşekkür ederim. Saygılar, Ceren İ.
  2. C

Ynt: Doktora Çalışması İçin Desteğinize İhtiyacım Var Yasar Hocam; Desteğiniz için teşekkür ederim. Saygılarımla Ceren İşçi.
  3. C

Ynt: Doktora Çalışması İçin Desteğinize İhtiyacım Var Doktora tezleriyle içiçe olan bir öğretim üyesi olmanıza gerçekten çok sevindim. Şöyle ki: Bu araşırma metaforlu reklam metinlerinin etkilerini inceleyen bir case study araştırmasıdır. Bir otel reklam metni hazırlıyorsanız bunu marka ismi...
  4. C

Otel Tanıtım Metinlerinin Değerlendirmesi Anket

Herkese merhaba; Doktora çalışmam için siz gezi severlerin görüşlerine ihtiyacım var. Ankette, otel tanıtım metinlerinin değerlendirme, zihinsel imgeleme ve satınalma niyetine etkileri incelenmektedir. Aşağıdaki linki tıklayıp, anketi yanıtlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Ceren...
  5. C

Doktora Çalışması

Herkese merhaba; Doktora çalışmam için siz gezi severlerin görüşlerine ihtiyacım var. Aşağıdaki linki tıklayıp, anketi yanıtlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Ceren İŞÇİ perapalacejumeirah.net
  6. C

Herkese merhaba; Doktora çalışmam için siz gezi severlerin görüşlerine ihtiyacım var. Aşağıdaki linki tıklayıp, anketi yanıtlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Ceren İŞÇİ perapalacejumeirah.net Ek Bilgi: Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde öğretim görevlisiyim. Adnan Menderes...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR