chuckmak kullanıcısının son içeriği

1. chuckmak

İstanbul'a Yakın Kamp Alanı

Merhabalar Kurban bayramında İstanbul'a araçla 2-3 saat mesafede bir kaç günlük kamp yapabileceğim, denize girebileceğim kalabalık olmayan paralı olmayan ya da paralıysa da fiyat performansta değecek bir yer olabilir, mümkünse saklı cennet diye tabir edilen sessiz sakin yer tavsiyesi olan var mı ?
  2. chuckmak

15 Günlük Doğu Karadeniz+iç-doğu Anadolu+batum Turu(dacia Stepway Ile)

Merhabalar daha önce bir konu daha açmıştım gezi planını biraz daha geliştirip uzattık o yüzden buraya yenisini açıyorum ilginiz için tekrar teşekkürler.. 3 arkadaş 1-15 temmuz istanbul cıkışlı kamplı bir gezi planlıyoruz şuan için rotamız şu şekilde 1-Nevşehir (hacıbektaş-kapadokya)...
  3. chuckmak

10 Günlük Karadeniz Ve Doğu + Anadolu Bölgesi Gezi Önerisi !

hepinize çok teşekkürler.. peki sıralamayı nasıl yapıcaz.. yani istanbuldan trabzona doğru yola çıkıcaz.. bu bölgelerin konum olarak sıralaması nasıl hani ilk durak şu ordan şu bölgeye geçiş flan gibi :) birde navigasyonla gidiceğimiz için transit geçiş yapmayalım :) geri dönüp aramak zorunda...
  4. chuckmak

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar ben volkan ist. 26 yaş inşaat teknikeriyim rockçıyım :D kalabalığı sevmem.. şu aralar kampa merak saldım.. ilk rotamıda çizdim gibi.. neyse konuşuruz yine :)
  5. chuckmak

10 Günlük Karadeniz Ve Doğu + Anadolu Bölgesi Gezi Önerisi !

Merhabalar.. Temmuz ayı gibi 3 arkadaş araçla 10 günlük trabzon, artvin, kars, erzincan, tunceli, ürgüp turu yapmayı planlıyoruz ve buralarda 1 er günlük kamp yapmayı düşünüyoruz.. yanı sabah trabzondan artvine geçip öğlen 3-4 e kadar bölgeyi gezip sonra güzel bi yerde kampı kurup aksam manzara...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR