Cnr81 kullanıcısının son içeriği

1. Cnr81

Çocuk Kaskı Yardım

Merhabalar 3 yaşımda bir oğlum var. Motorsikleti çok seviyor. Akşamları işten geldiğimde birlikte evin önünde 1-2 tur atıyoruz. Piaggio x10 model bir maxiscooterum var. Binmesi kontrol etmesi ve oğlumun önümde oturup aynalardan tutunup gezmesi gerçekten çok rahat. Ben birlikte zaman geçirip...
  2. Cnr81

Bodrum-datça-marmaris-fethiye-kaş-kemer-antalya Kamp Turu

Bence instagrama kampın ve çadırların resimlerini de eklerseniz daha güzel olur.
  3. Cnr81

Küçüklerde Yeni Alternati̇f: Dolly Weekend

İzmir’de olduğum için fuarın son günü gelebildim. Durum öyleyse eleştirim için kusura bakmayın, ama yinede seneye yukarıda yazılan önlemleri alarak bu tarz düşüncelere yer vermiyeceğinizi düşünüyorum.
  4. Cnr81

Az Bütceyle Moto Karavan Nasil Yapmalır .

Kaç kişi kullanacaksınız
  5. Cnr81

Az Bütceyle Moto Karavan Nasil Yapmalır .

O yükselti sökülebilir olmalı. Emin değilim ama koltuk sabitlemek için konulmuştur. Bir araştırın boşuna yer kaybı ve tasarım sınırlamalarına girmeyin.
  6. Cnr81

Küçüklerde Yeni Alternati̇f: Dolly Weekend

Fuar da gördüğüm en güzel 3 karavandan biriydi. Ama içine girilmemesi için önüne çekilen banda hiç bir anlam veremedim. O ki sergilemeye getirildi insanlar içine rahatça girip çıkacak. Yok malım zarar görmesin derdi var ise de getirmeyecek o karavanı oraya. Ben fuara kadar gelmişim sen beni...
  7. Cnr81

Karavan Seçimi

Çekme karavan daha ideal olmazmıydı. Hem caravella içinde 4 kişi konaklamak sanki yorar. Büyük araçlarda da otomatiği bulmak nerdeyse imkansız. Bence motokaravan gezmeye daha fazla zamanı olan kişiler için ideal. Dediğinize göre yılın 10 ayı yatacak bir araç için bu kadar yatırım fazla sanki...
  8. Cnr81

İveco 17m3 - 4 Kişilik Karavan Yapımı

Koltuk olayı çizimden yanlış anlaşılmış ama açıklamasını yaptım. Tasarım yapma işini seviyorum boş zamanlarımda karavan çiziyorum. 2 ayrı proje var şu anda kendim için çizdiğim. İşlerim dolayısıyla 22 ocaktan sonra istediğiniz detaylı bir çizim yapabilirim. Render alıp içini daha şık...
  9. Cnr81

Hızlıca çizmek için sadece yükleme bölümünü çizdim. Yani şöför mahali arkasından itibaren. Şöför ve yolcu koltuğunuda koyunca 4 tekli koltuk oluyor
  10. Cnr81

Sanırım bu konuda haklısınız. Dolap içinden düşen lavabolar var. Hazır olarak satılıyor. Tuvaletin üstündeki dolaba ikinci bir lavabo konulabilir. Ben ocak konusunda sanırım ön yargılıyım ya da soğan sarımsaklı yemekleri çok yaptığımdan koku olayı beni tedirgin ediyor. Aklımdan geçen tasarımı...
  11. Cnr81

@Evliyeçelebi2 Dediklerininizde haklısınız. Zaten o yüzden karavan tecrübemin olmadığını yazdım. Bazı konularda tecrübem olmadığı için fikir verirken çok dikkate alınmaması gerektiğini vurgulamaya çalıştım. Fakat karavan bende takıntı ve sürekli inceleme yapmaktayım. Hem sizlerin hem...
  12. Cnr81

Bence 17 lik ducatolar sizin için daha mantıklı olacaktır. Zemin metrekaresinde sadece 0,15 m2 fark ediyor ama hem üste doğru daralma olmaz hemde enlemesine yatak koyacağınız için daha karlı olacaksınız. Birde daha kısa olduğu için şehir içi kullanımınız daha kolay olur. Boyunuz 1,80 üstü...
  13. Cnr81

Çekme Karavan Önerileriniz

Daha önce karavan önerenlerin dürüst olduğunu düşünüp alperdosun (ki kendisini tanımam yeniyim) dürüst olmadığına nasıl kanaat getirdiniz merak ettim. Bu arada mümkünse forum yöneticelerine söyleyin iki kişi konuşurken üçüncüsü yorum yapamasın çünkü bazen insanın boş konuşan birine yorum yapası...
  14. Cnr81

Çekme Karavan Önerileriniz

Reklam olunca bir sorun mu oluyor? Sonuçta kullanıp memnun olduğu markayı tavsiye ediyor. Daha önce gelen mesajlarda niewiadow markası tavsiye ediliyor. O markayıda aydos getiriyor. Dedektif bey :smiley:
  15. Cnr81

Yerlİ Çekme Karavanlarimiz...

Benim anlamadığım bir nokta var. Bu 750 kg altı karavan dediğimizde yüklü ağırlığımı yoksa firmanın hiç bir opsiyon koymadan ki halimi? Devlet bu araca onay verirken içinde suyu, buzdolabı, tüpü, aküsü, wc gibişeyler olmadan ağırlığı 750 altı olsun yeter mi diyor? Forumda okuduğum kadarıyla...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri