corehunn kullanıcısının son içeriği

1. C

GRAND CHEROKEE ARKA STOPLAR...

Ynt: GRAND CHEROKEE ARKA STOPLAR... ilan gecerli mi?
  2. C

Offroad Araçlarınıza Tampon,Bagaj,Yan Bar,Aksesuar İmalatı (İstanbul)

Ynt: Offroad Araçlarınıza Tampon,Bagaj,Yan Bar,Aksesuar İmalatı (İstanbul) Egemen kardesim ellerine saglik. Meslektasiz seninle. Benim 95 zj ye on -arka tampon ve port bagaj fiyatlarini ayri ayri alabilir miyim senden?
  3. C

Arazi Araçları için Dodik - Monvisaor - Şnorkel - Spoyler İmalatı

Ynt: Arazi Araçları için Dodik - Monvisaor - Şnorkel - Spoyler İmalatı Ustam merhaba: Bende 95 model Grand Cherokee 5,2 ZJ var. Aracima 4 dodik, snorkel ve moonvisor yaptirmak istiyorum. Boyle bir setin bana maliyeti ne kadar olur? Ben Ankara da oturuyorum; sadece montaj icin 1 hafta sonu araci...
  4. C

Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)

Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010) Ufak tefek problemler yüzünde gelemedim. Umarın güzel bir gün geçirmişsinizdir. Görselleri bekliyoruz..
  5. C

Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği Duyurusu (26 Aralık 2010)

Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği Duyurusu (26 Aralık 2010) Bir takım sağlık problemlerinden ötürü gelemedim özür dilerim. Umarım en kısa zamanda yenileriz..
  6. C

Ankara'da Neden Günübırlık Off-Road Gezılerı Yapılmıyor Artık?

Ynt: Ankara'da Neden Günübırlık Off-Road Gezılerı Yapılmıyor Artık? Neden birilerinin bir şeyler düzenlemesini bekliyorsunuz ki arkadaşlar anlayamadım? Yıllarca İstanbul grubunda idim, aynı anda bile bir çok etkinlik düzenlenirdi ve insanlar arzu ettiğine katılırlardı. Ve bu gezileri...
  7. C

Abu Dhabi - Dubai

Ynt: Abu Dhabi - Dubai Çok ülke gezmiş, ve işim sebebi ile hepsinde de uzun süre yaşamış olmama rağmen 1 sene civarında yaşadığım Dubai en sevdiğim yerdir. Çektiğiniz fotolar bunu ispatlıyor zaten. Ama bunun gibi 100 gezi daha yapsanız BAE bitiremezsiniz sanırım. Ben bitiremedim de :))
  8. C

Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği Duyurusu (26 Aralık 2010) ;)
  9. C

Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği Duyurusu (26 Aralık 2010) Çay tamamdır :) Hanımı baskı altına aldım, bu seferlik termos ile çözeceğiz artık ::)
  10. C

Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği Duyurusu (26 Aralık 2010) Çay?? Süper olur da.. Bütün takım taklavat, piknik tüpüm bile diğer arabada.. Hay Allah.. Nasıl yapsak ki ???
  11. C

Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği Duyurusu (26 Aralık 2010) Arkadaşlar merhaba Ben çok uzuuun bir süredir Gezenbilir üyesiyim (sanırım sizin gibi çoğu dosttan da eskiyimdir) ve İstanbul grubunun da aktif bir off-road grubu üyesi idim. Ancak bir kaç senedir yurt dışında...
  12. C

Bartın Genel Bilgiler

Ynt: Bartın Genel Bilgiler Rivayete gore Fatih Sultan Mehmet ''Lala Cesm-i cihan bu mu ola'' demistir.. Ancak bu sadece bir rivayetten baska bir sey degildir.. Cunku Fatih Amasraya kadar hic gitmemistir.. Orada 2 yil kaldim ve Amasra nin tarihini cok iyi bilen ve inceleyen dostlarim vardi.. Ama...
  13. C

İnkum

Ynt: İnkum Kisin in cin top oynar.. Ama yine de kisin oradaki tek acik cafesinde denize karsi dev karadeniz dalgalarina karsi bir bira yudumlamak inanilmaz keyiflidir.. Bkz.. Muhatarin yeri :))
  14. C

Amasra

Ynt: Amasra Amasra' da 2 yil kalmis birisi olarak soylenecek o kadar cok sey var ki.. Harika dogasi; civi gibi suyu; super baliklari vb her sey cok guzel de.. Bunlardan baska onemli bir sey daha var orayi meshur eden.. Dunyanin en kaliteli komurunun orada olmasi ve buyuk bir sirketin orada Bati...
  15. C

Grand Cherokee 5.2 ZJ Sıfır Yapılmış, Yükseltilmiş, Emsalsiz, Sıralı Sistem LPG

Ynt: Grand Cherokee 5.2 ZJ Sıfır Yapılmış, Yükseltilmiş, Emsalsiz, Sıralı Sistem LPG Güncel...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri