DAĞ GEZGİNİ kullanıcısının son içeriği

1. D

Ssangyong Actyon Sports 4x4 Yükseltme İşlemi + Lastik Değişimi

Ynt: Ssangyong Actyon Sports 4x4 Yükseltme İşlemi + Lastik Değişimi http://www.ssangyongclubtr.com/index.html ZİYARET ETMENİZİ TAVSİYE EDERİM. :)
  2. D

Kyron'la Battığım Yerden Çıkamıyorum

Ynt: Kyron'la Battığım Yerden Çıkamıyorum ŞİKAYETTİM; sürekli olur olmaz zamanda yanan ve sönmeyen ABS ESP - HDC vs ışıklar dı... Arıza tesbitte de Çözülemeyen Abs sensör problemi veriyordu ARKADAŞLAR ; ARAÇLARINIZIN ÖN PORYALARINI İVEDİ OLARAK kaliteli GRESLE YAĞLATTIRIN.....Dişlileri söküp...
  3. D

Kyron'la Battığım Yerden Çıkamıyorum

Ynt: Kyron'la Battığım Yerden Çıkamıyorum DENİZ KUMUNA SAPLADIM, NE YAPTIM SA CIKARTAMADIM..... SONRA OFROAD USTASI 4X4 İLE GELDİ , ARACINDAN İNDİ BENİM ARACA BİNDİ ARACI ZORLAMADAN BİLE ÇIKTI GİTTİ ....... AĞZIM AÇIK KALDI....... YANİ KUSUR PLOTAJDA...... NASIL YAPTI DERSENİZ manuel 1 aldı...
  4. D

Ssang Servisleri Hakkında

Ynt: Ssang Servisleri Hakkında KONYA YETKİLİ SERVİSİ ZEKİ KAYA OTODAN kaçabildiğiniz kadar kaçın.... Beş para etmez... Sayelerinde 34.000 de Motor yerinden fırladı..... ücretini de bana ödetmekten çekinmediler..... Sizlere Konya Merkez Kent Plaza Karşısındaki Sanayide SSANGYONG...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri