darbhane kullanıcısının son içeriği

1. darbhane

100 Bine Kadar 4x4 Araç ( Duster , Rav 4 , Forester , Terios , Vitara ... ?)

yakıt konusunda pek başınızı ağrıtmaz. bakımlı bir td4 motor muadilleri içinde yakıt sarfiyatı az olanlardan. sürekli 4x4 olduğunu düşünürsek gayet makul. ben 5 senedir kullanıyorum ş.i. 0.6kr ş.d. 0.4,5 civarı. parça konusu ise, piyasada çok parçası mevcut ama döviz üzerinden fiyatlanınca her...
  2. darbhane

100 Bine Kadar 4x4 Araç ( Duster , Rav 4 , Forester , Terios , Vitara ... ?)

land rover freelander td4 gayet iyi Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. darbhane

Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ?

Usta olarak Avrupa ve Anadolu yakasında da bulunan Anıl Oto derim. Çok iyidirler. Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. darbhane

Merhaba, bende 2001 Freelander var. Km'de 40-50kr arası yakıyor. Alacaksanız TD4 olan dizel modelinden alın. Benzinli motorunun çok iyi olmadığını biliyorum. TD4 motor BMW'nin Land Rover'a yaptığı çok iyi bir motor. Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. darbhane

Merhabalar, Hasan bende, Yoğun uğraşlardan sonra sorunun motor yanında bulunan mekanik pompanın haşat durumu, genel yakıt borularının daha önceki sahibinin götürdüğü usta(lar) tarafından alakasız başka otomobil boruları ile değiştirilmiş olması, aynı ısta(lar) tarafından arada bulunan bir...
  6. darbhane

2001 TD4 FL1 sahibiyim. 10 ay önce aldım. İnsanlar her nekadar alma dese de eşimle bir inat aldık. Sürüşü çok eğlenceli. Kendisi yakışıklı. Ama ne yazık ki sorunu çok ama çok fazla. Bizde bir rampa çıkarken güç kaybetme ve sürat düşme sorunu var çözemiyoruz. 2 yakıt pompası ve filteler değişti...
  7. darbhane

2001 TD4 FL Sent from my iPhone using Tapatalk

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR