dersuuzala kullanıcısının son içeriği

1. dersuuzala

Kral Köşe

Ynt: Kral Köşe Bundan güzel bayram kaçamağı olmaz darısı başımıza
  2. dersuuzala

Gezenbilir Giresun Grubu

Ynt: Gezenbilir Giresun Grubu Ad - Soyad: Serkan Dizdar Doğum Tarihi ve Yeri: 1974 - Giresun Yaşadığı İl: Giresun İlgi Alanı: İçinde doğa olan her şey.
  3. dersuuzala

Türkiye'nin Dağları Haritası

Ynt: Türkiye'nin Dağları Haritası Teşekkürler
  4. dersuuzala

Google earth Koordinat yardım

Ynt: Google earth Koordinat yardım 41S bölge zonu ile nokta ekdeki yere düştü ancak datum doğru olmayabilir ekdeki dosyayı GE açıp bir bakın saygılar
  5. dersuuzala

Google earth Koordinat yardım

Ynt: Google earth Koordinat yardım Ömer Bey verdiğiniz noktaların koordinat sistemi sanırım UTM (universal trans mercator), afganistanda yer aldığı bölge zonu değeri olmadan bir yere ulaşamazsınız ve tabi ki bu değerler o ülkeden geldi ise hangi datumu kullandıklarıda önemli yani yardımcı...
  6. dersuuzala

Sitedeki Ford Ranger Sahiplerinin Listesini Çıkaralım

Ynt: Sitedeki Ford Ranger Sahiplerinin Listesini Çıkaralım 1-Erhan Akyıldız (erhanranger) 2004 xlt 2-Taylan Seden (ytseden) 2004 model 4x4 xlt 3-Aquadigio / FORD RANGER Thunder 4x4 (2008) 4-mahmut pehlivanlar rager 2003 warn 8000 vinç all band telsiz 5-Cengiz Kemal Şahin 2004 Model Ranger 4X4...
  7. dersuuzala

Google Earth' ı Çalıştırmanın Bir Yolunu Bilen Var mı?

Ynt: Google Earth' ı Çalıştırmanın Bir Yolunu Bilen Var mı? merhabalar http://www.google.com/support/forum/p/earth/thread?tid=3fdaf7faeda9d81f&hl=tr linkdeki sayfadan çözüm buldum ve bir kaç haftadır kullanıyorum, sorun yok inşallah sizin sıkıntınızıda çözer Karadenizden selamlar
  8. dersuuzala

GPS'iniz Var mı?

Ynt: GPS'iniz Var mı? magellan explorist 600 teknik ve kullanım desteği sağlayabilirim
  9. dersuuzala

GPS'iniz Var mı?

Ynt: GPS'iniz Var mı? magellan explorist 600
  10. dersuuzala

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Merhaba Serkan DİZDAR Giresun dan 8 yıldır kullandığım cj8 jeepimi sattım ve ne alabilirim diye bakınırken bu siteye rastladım ve çok sevindim. Forumdaki arkadaşlara selamlar. Orman Mühendisi ve Yaban Hayatı Yöneticisiyim. Bu günlerde 93 94 95 model Suzuki...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri