DEŞİFRE kullanıcısının son içeriği

1. DEŞİFRE

Cherokee Almayı Düşünüyorum Fakat Hiçbir Şey Bilmiyorum :/ Yardımcı Olur Musunuz?

bütün soruların cevapları forumda mevcut ama izmir deyince dayanamadım:= çok kısa özet geçeyim: 1- Yakarı ederi nedir? uzun yol 11-15 litre. şehir içi 15-20. şehir içi devamlı dur kalk 20-30 arası (bu aracın kondisyonuna ve donanımına bağlı olarak olarak değişir) 2- Sorun çıkardığında ortalama...
  2. DEŞİFRE

1999 Wj- Grand Cherokee 4.7 Stop Etme Sorunu

tüm elektriklerin kesilmesi tamamen immo arızasına işaret ediyor. immo arızası olmadığından nasıl bu kadar eminsiniz? tabiki muhtemelen immo arızalı olsa hiç çalışmaz diyeceksiniz ama demekki yolda kısa devre oluyor, anında kilitliyor aracı. varsa yedek kumandaya geçin derim. yoksa pilini...
  3. DEŞİFRE

Jeep Elektirik Arızası Ve P0320 Kodu

imkan varsa map sensörü değiştirip bir deneyin derim. sıcak motor geç çalışmaya genelde bu sebebiyet verir. kolay kolay da hata kodu vermez. elektrikçi olarak 2. sanayide kel faruk ya da mesut'u öneririm. ikisi de amerikan elektirkçisi. mesut zj'lerden biraz daha iyi anlar.
  4. DEŞİFRE

Grand Cherokee 5.2 1997 Model Elektiriği Kesiyor

hımm o zaman başka. bir yerde temassızlık olmalı. iyi bir elektrikçinin tesisatı incelemesinde fayda var. benim sol farda da var o sıkıntı mesela. bir çukura girdiğimde kablo oynuyor, sol farın elektriği gidiyor. kaputu açıp düzeltiyorum, sonra tekrar bir çukura girince gene oynuyor. genellikle...
  5. DEŞİFRE

Grand Cherokee 5.2 1997 Model Elektiriği Kesiyor

gösterge paneli tam oturmuyor. kroniktir bu zj'lerde. parmağınla hafif ittir geri gelecektir.
  6. DEŞİFRE

Grand Cherokee 5.2 - 1994 Model Check Engine Sorunu

sadece lpg'de iken yapıyorsa afr ayarına ihtiyacın var. ltft stft %5'i geçmemeli. geçerse böyle semptomlar göstermesi olağan.
  7. DEŞİFRE

evet analoglarda o şekilde. şimdi kodlara baktım 21 ve 37 sıkıntılı. biri oksijen sensörünü, diğer tork konvertörünü işaret ediyor. bu sürpriz oldu. tork convertörü beklemiyordum. yani sorun ciddi olabilir. devir dalgalanmalarını genelde sensörlere bağlarız ama sensörler birbirlerini telafi...
  8. DEŞİFRE

bir zj seyir halindeyken kolay kloay stop etmez. ederse ilk akla gelen yakıt ve elektriktir. araç benzindeyken mi stop ediyor, lpg'deyken mi? ikisinde de ise, yakıt konusunu eleyebiliriz. ama geç çalışma demenden ötürü benzin pompası olağan şüpheli gibi görünüyor. şöyle yap, sabah soğukken 4-5...
  9. DEŞİFRE

Jeep Grand Cherokee 5.2

o parçanın iadesi yoktur bilginiz olsun. bozuk olduğundan %100 emin olun.
  10. DEŞİFRE

Zj İç Aydınlatma Sorunu

kapı içinde swicth var, o bozulmuştur.
  11. DEŞİFRE

Wj 4.7 99-00 Model Şanziman Yazilim Güncellemesi̇

usta tavsiye edemem ama durumu teyit edebilirim. bu işlemi yapan birkaç kişi var. dediğiniz gibi basit bir işlem çok zor değil. yalnız hatırladığım kadarıyla 545rfe şehir içinde bir tık daha fazla yakıyor. ama uzun yolda avantajlı. 45rfe ise tam tersi. ha bu fark ne kadar ciddidir bilemiyorum...
  12. DEŞİFRE

Cherokee Akü Ve Sunroof Sorunu

yani değmez tabi. akü kaçağı basit iş. sunroof da ne çıkar belli olmaz. ayaklar filan kırıksa biraz tuzlu olabilir yine de değmez bence. muhtemelen giderler tıkanmıştır. herhangi bir sunroofçuya gitsen, klavuzla açarlar tıkanık giderleri.
  13. DEŞİFRE

bu arada takviye için şu cihazı önerebilirim: https://www.hepsiburada.com/baseus-super-energy-arac-jump-starter-8000mah-5v-2-4a-mars-guc-bankasi-crjs01-01-pm-HB00000P429P aküsü tamamen boşalmış 5.2'yi tek seferde çalıştırdı. zaten ordaki 5.2 yorumu da bana ait. orda detaylı yazdım. herkese...
  14. DEŞİFRE

ikisinin bağlantılı olacağını sanmıyorum. aküyü bitiren bir kaçak olmalı. genelllikle doblue teyplerden olur. bir elektrikçiye baktırmak lazım. sunroofun su alması da kroniktir. giderler tıkanmış olabilir. onu da bir sunroofçuya baktırmak lazım.
  15. DEŞİFRE

Bu Aracı Tanıyan Var Mı Üstatlar 1993 Model 4.0 Zj Kasa

ederi en fazla 80k bu aracın. aklı başında hiç kimse 135k vermez bu araca. o paraya makyajlı kasa alırsın hem de 5.2

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR