devekaya kullanıcısının son içeriği

1. devekaya

Azarbeycan Ve Türkmenistan Hakkında

Türkmenistan yeşil pasaporta Bir ay vizesiz gidiliyor. Ben 2023 temmuz ayında aracımla gittim. Zor vize alınıyor diye algı olduğundan kimse gitmiyor. Hatta gümrük memurları bile vizen yok dediklerinde, ilgili yerlere sorup ögreniyorlar. Bende bu arada beklemek zorunda kalıyorum. Türkmenistan...
  2. devekaya

Yurtdışı Gezileri Için Uygun Karavan Tipi Tavsiyeniz Nedir?

Bense Wosvagen Caddy ile dünyayı geziyorum, tavsiye ederim park sorunum olmadığı gibi daha hızlı ve rahat yol alıyorum. Moğolistan, Avrupa, İskandinav ülkeleri ve Fas'ı gezdim, Afrikanın tamamınıda arabamla gezmeyi planlıyorum. fesbuktan takip edebilirsiniz.
  3. devekaya

Dünya Turuma Afrika'dan Başlıyorum

Sn. letsfeenow: 211 yılında Uganda ve Zanzibara uçakla gitmiştim Daha sonra aracımla Moğolistana geçensenede Fasa gittim. Tekrar Afrikayı aracımla 2017 yılında tamamına yakın dolaşmayı pilanlıyorum. Afrika gezinizi mutlulukla tamamlamanızı umarım. Fecebuk ismim Veli Devekaya Gezenbilir...
  4. devekaya

3 Haftada Vw Transporter Ile Iskandinavya Gezisi

Teşekkür ederim Nordkapp'da buluşmak ümidiyle, size yakınım Manisada ikamet ediyorum Facebuk Veli Devekaya
  5. devekaya

3 Haftada Vw Transporter Ile Iskandinavya Gezisi

Güzel gezi olmuş, bende 2014 İskandinav ülkeleri gezisi yaptım İsveç, Norveç ve Filanda'da yol ücretleri yok. 2017 de eşimle birlikte bizde tekrar Norveç gezisi yapacağız en uca gitmemiştik sizin gibi bizde Nordkapp'a kadar gitmeği planlıyoruz. Aracımız Caddy, daha rahat etmek için Transporter...
  6. devekaya

14.000 Km.lik 80 Günde Devr-i Avrupa Turumuz Hakkında

Sayın Belka bende İzmir'de gezgincilerin bir araya gelip buluşması fikrinize katılıyorum Manisa'dan Veli devekaya
  7. devekaya

14.000 Km.lik 80 Günde Devr-i Avrupa Turumuz Hakkında

Bende bu sene 2016 eşimle birlikte Manisa'dan Fas'a iki aylık gezi yapacağız. Görüşmek Üzere. Fesbuğumdan gezi fotolarımı izleyebilirsiniz Veli Devekaya
  8. devekaya

90 Gün Asya

Teşekkür ederim BARTEK
  9. devekaya

90 Gün Asya

Ynt: 90 Gün Asya Evet wosvagen caddy ile gidip geldik bazen Moğolistandaki toprak yollarda altını sürtdürdüğümüzde oldu ama çok şükür yolda kalmadan gelebildik. Orhun abidelerinden sonra kuzeye çıktım çölü tercih etmedim kuzey daha yeşil ve doğa güzelliği daha fazla diye, güzeldi fakat pek...
  10. devekaya

90 Gün Asya

Ynt: 90 Gün Asya Dün eşimle birlikte gezimi tamamlayıp sıkıntılı günlerimizde olsa sağ salim arızasız yurdumuza döndük Bulgaristan, Romanya, Macaristan,Slovakya,Polonya,Beyazrusya,Rusya,Moğolistan,Kazakistan,Azerbaycan, daha önce Gürcistana gittiğimden dolayı İrandan Vatanıma döndüm ama...
  11. devekaya

İran-ermenistan Ve Azerbaycan Hakkında Bilgi.

Ynt: İran-ermenistan Ve Azerbaycan Hakkında Bilgi. Arkadaşım İrana gitmede nereye giderseniz gidin Moğolistan turumdan dün döndüm İranıda göreyim diye girdim keşke girmez olaydım. Güvenli azeri soydaşlarımız iyi müsafirseverler ama gümrükte yarım günden fazla zamanım gitti pazar günü...
  12. devekaya

Rusya'ya Arabamla Gitmek İstiyorum.

Ynt: Rusya'ya Arabamla Gitmek İstiyorum. Ehliyetin tercümesine gerek yok üzerinde ingilizce olarak sürücü belgesi yazmakta, Ukraynadan gitmek istemiyorsanız zaten dünyanın en bozuk kasisli yolları Ukraynada, Gürcitandan veya Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Slovakya, Polonya ve...
  13. devekaya

Rusya'ya Arabamla Gitmek İstiyorum.

Ynt: Rusya'ya Arabamla Gitmek İstiyorum. Daha önce arabamla Gürcistan'dan girip Kırım'ı gezip, Bulgaristan'dan dönerek karadenizi dolanmıştım. 2014 yılında İskandinav Ülkelerini gezerek St.petersburg gitim. Şimdi ise mayısta bir mani çıkmaz ise yine arabamla Moğolistana giderek oradan...
  14. devekaya

Türkmenistan Vizesi

Ynt: Türkmenistan Vizesi Cenk bey açıklamış olduğunuz bilgileriniz için çok teşekkür ederim. Yeşil pasaportum var Özbekistan vizesini aldıktan sonra Türkmenistan transit vizesi için müracaat etmeği düşünüyorum.Vizeyi Ankaradanmı veya istanbuldanmı alayım hangisi daha kolay veriyor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri