dinozor izci kullanıcısının son içeriği

1. dinozor izci

Doğrucu Davut / Evliya Çelebi2 Nerede?

Bu söylediğinizi hem anlayamadım, hem de üyenin iletilerinin altında bir açıklama göremedim. Benim forum cahilliğimden dolayı olabilir tabii. Açıklar mısınız lütfen?
  2. dinozor izci

Doğrucu Davut / Evliya Çelebi2 Nerede?

İnsan, "bulunduğu ortamın güven vermesini", ya da "güvenli bir ortamda bulunuyor olmayı" diler. Eğer başlık doğruysa, bu mecrada yazmanın bir anlamı kalmamış demektir. Yararlı bazı kullanıcıların engellenmesi, yararlı gibi görünen, ancak son tahlilde zararları anlaşılacak olan diğer bazı...
  3. dinozor izci

Ankara'da Karavan Ve Doğa Sporları Fuarı

Ankara'daki nadir karavan fuarlarından biri, 7-10 Aralık 2023 tarihinde Altınpark Anfa Fuar Merkezinde yapılacak.
  4. dinozor izci

Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

Yücel bey, notunuz kıt olabilir mi? Şaka tabii... :)
  5. dinozor izci

Güneş Panelsiz Min. Gereksinimli Sistem Için Yorum Bekliyorum.

Aslında, güneş paneli hariç, tüm sistemi kuruyorsunuz. Takın bir güneş paneli, rahat edin. :)
  6. dinozor izci

Türkiye'de Karavancılık Kültürü Ve Tarihi

Konuyla ilgisi olmamakla birlikte, yeni okuduğum iletiniz ilgimi çektiği için belirtmeden geçemedim. Çünkü ben de kampingde değil ama bir inşaat şantiyesinde Macarlar ile aynı durumu yaşadım ve ilk öğrendiğim Macarca kelime Egészégére idi. 🙂🙂
  7. dinozor izci

İklim Değişikliğinin Tehditkâr Etkileri Outdoor Yaşamı Nasıl Etkileyecek?

"Felaket" olarak adlandırdığımız olgu, aslında bir türlü aymayan kafaların doğal olaylar için "tedbir" almak yerine, olaylar gerçekleştiğinde "tekbir" getirme kolaycılığından kaynaklanan ve asla ders alınmayan, temel kavramından kopmuş bir kadercilik anlayışına saplanarak öylece yaşanıp...
  8. dinozor izci

Karavan Dönüsümü

Bütün resmi işlemler, ruhsat, gümrük vs. işler haricinde, sadece karavan dönüşümü için tecrübe ve kalitesine şahit olduğum bir firma önerebilirim. https://ventuskaravan.com/ Ankara'da bir firma. Karavan dönüşümü ve ruhsat işlerini de hallediyorlar ama yabancı plakalı bir araç için ne...
  9. dinozor izci

Yücel bey, öğretmenler gününüzü kutluyor, en şerefli ve önemli, ancak Türkiye'de çok zor bir meslek olan öğretmenliği icra ederken kolaylıklar diliyorum. Saygılar.
  10. dinozor izci

Ruhsata İşli Olmayan Çeki Demiri için Uygulanan Cezai İşlemler Nelerdir?

Hangi şehirdesiniz, bilemiyorum. En doğrusu, bulunduğunuz şehre göre internetten aramanız. Ya yaşadığınız yerde, ya da yakın çevresinde bir yer bulursunuz, eminim.
  11. dinozor izci

Saly Karavan Deneyimim

Çok üzücü güya isim yapmış firma. Kendi kendilerini çelmeliyorlar. Neden yaparlar bunu, anlaşılmaz. Herhalde uzun vadeli yatırımdan çok, anlık kârlarıyla daha çok ilgililer. Geçmiş olsun. Size kolaylıklar diliyorum. Umarım akıl ederler de düştükleri bu kötü durumu kurtaracak telafi yollarına...
  12. dinozor izci

Düşsüz Karavan ! ?

:sweatsmile: Konunun güzel bir sosyolojik değerlendirmesi olmuş. Bu işler düşük çene olmadan yapılmaz. Sosyoloji, meramı çapraşık konudur. Komşunun tavuğundan girersin, kitlesel histerinin felsefesinden çıkarsın. En önemlisi, bunu yapmadan konu içinde kalmayı becerirsin. Düşük çenelere sağlık. :)
  13. dinozor izci

Yücel bey, bu kamp yerini sayenizde öğrendim. Bu hafta gitmeyi planlıyordum ki, meteoroloji bu haftayı yağmurlu gösterdiğinden vazgeçtim. Bu kamp yeri hakkında biraz bilgi verir misiniz? Elektrik, su olanakları nasıl? WC ve atık su imkanları nasıl? Ücret ne kadar? Büyün yıl açık mı? Teşekkürler.
  14. dinozor izci

Düşsüz Karavan ! ?

Off... yine çenem düşmüş!

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35