doruksimsek kullanıcısının son içeriği

1. doruksimsek

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı 2020 Ücretsiz Davetiye

Evet girebilirsiniz, kesin bilgi. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. doruksimsek

Alan aldı beyefendi. İnsanlar ne yapsın davetiye kotası dolcukça yeni link gönderdiler, iyi niyetten başka bir durum yok ortada. Bir şekilde alabilen aldı. 60 TL’ye bilet alabilirsiniz. Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. doruksimsek

Evet Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. doruksimsek

PNR kod ile fuara gittiğiniz zaman biletin çıktısını orada ilgili bölümden alabilirsiniz diye düşünüyorum. Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. doruksimsek

Geçen sene iki farklı hall arasında tek davetiyeyle geçebiliyordunuz. Yani ikisi için de geçerli olması gerekiyor, eğer geçen seneden farklı bir uygulama yapmadılarsa. Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. doruksimsek

Davetiye sayfasını da çökerttik yav baya yavaşladı.
  7. doruksimsek

Amerikan'dan Defender'a.

Değerli önerileriniz için teşekkür ederim. [emoji1374][emoji1360] Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. doruksimsek

Amerikan'dan Defender'a.

Anladım, aklımın bir kenarına yazdım bu bilgileri. Tekrar teşekkür ederim, saolun [emoji1374] Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. doruksimsek

Amerikan'dan Defender'a.

Çok teşekkür ederim değerli bilgiler için. Fakat belli bir kilometreden sonra problem yapıyor olmasına anlamlandıramadım, ne gibi sıkıntılar çıkartır? Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. doruksimsek

Amerikan'dan Defender'a.

Amerikandan Defender’a yazmamın sebebi buydu aslında :) 5.2 v8 sahibi olarak masrafı iyi bilirim [emoji28] şuan sahip olduğum araca göre kıyas yapmak istiyorum biraz da Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. doruksimsek

Amerikan'dan Defender'a.

Evet araç 2.5 düz vites tdi. 95 model 115.000 km, yüksek ihtimalle swap motor Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. doruksimsek

Amerikan'dan Defender'a.

Çoğunlukla kamp ve uzun yol. (300-500 km.) Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. doruksimsek

Amerikan'dan Defender'a.

Aracın fiyatı 49.000 TL. Defender konusuna hakim olmadığım için fiyattan da aşağı-yukarı bir çıkarım yapamıyorum, o yüzden foruma danışmak istedim.
  14. doruksimsek

Amerikan'dan Defender'a.

Selam arkadaşlar, Faal olarak bir 97 Grand Cherokee ZJ kullanıcısıyım, şu sıralar ilanda bir Defender dikkatimi çekti. Fotoğrafı ekliyorum, aracı tanıyan olursa da ayrı yorum yapabilirse sevinirim. Bir amerikan kullanıcısı olarak Defender'a geçmemin olumlu/olumsuz yönleri ne olur kullananlara...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri