eboola kullanıcısının son içeriği

1. eboola

Satılık 2.0 Suzuki Gv. 2004 Model

Araba da boya veya değişen söz konusu değil. Altında ki AT 2 ler sıfır. Ayrıca bir takım da MUD çamur lastiği veriyorum BF Goodrich Fiberglas kaldırma var. Jantları kalitedir Çeki demiri mevcut islidir Landirenzo LPG.. Vites otomatik. Geri kacirmaz geçiş hissettirmez. Çok titiz...
  2. eboola

Karahayit Kur Haus Kamping.1

1 gün 25 tl. Havuz dahil. Kamp alanı çimenlik sivri sineğe dikkat. Çalışan Musa abi ve patron Celal beyler çok yardımcı Mangal var ise ateş yakmak serbest. Elektrik veriyorlar yalnız uzunca bir kablo gerek. Kamp alanı kalabalık ise buzdolabı yok. Ben tek kampciydim. Sorun olmadı. Termal ve...
  3. eboola

Çadır Tavsiyesi ⛺️

Arpenaz 4.1 ile çok mutlu ve mesutuz :)
  4. eboola

Ayvacik- Babakum-gedikli Kamp.

Bu civarlarda bulunan tatlı su ile kesişen deniz kıyısı kamp yeri var mı bildiğiniz? Kamping değil kamp alani olacak yalnız. Kalabalıktan kaçış . Kampingleri biliyorum ama diğer konuda bilgim yok. Bilgi veren olursa sevinirim
  5. eboola

Peltier Araç Buzdolabı

12.2 dereceye dek çektim. Çift peltier ve daha büyük sogutucu aluminyuma geçtim. Yalnız kutu o kadar çok işlem gördü ki artık yalıtım yapmıyor. Yeni bir kutuya monte edip görselleri göndereceğim. Aşama şu. Isıyı rahatlıkla saatlerce sabit tutabiliyorum. Tek peltierle. Hatta ısıyı...
  6. eboola

Gaz Pedalına Dokununca Stop Edecek Gibi

İac kısaca rölanti motorudur. Otomatik jikledir. İleri geri hareketle boğazı sıkar veya açar. 95 zj vardi. İac den (otomatik rolanti) çok çile çektim. Rölanti yüksekti. Hatta ondan dolayı şanzıman mil siyirdi. Ancak gaza basınca kesilme yapmadi hiç . İac nin karsisinda yine bogazda bir sensor...
  7. eboola

Peltier Araç Buzdolabı

Güncelleme
  8. eboola

Peltier Araç Buzdolabı

Su sogutmayi en son deneyeceğim. Nedenine gelince; ben bu cihazı elimden geldiğince yekpare yapmaya çalışıyorum zira kamp için düşünüyorum. Sulu soğutucu devreye girince devirdaim pompası ve radyatör devreye girer. Çok parçalı bir işe dönüşür. Ev için olabilir mi? Evet. Ama kamp için hem...
  9. eboola

Peltier Araç Buzdolabı

Güncelleme
  10. eboola

Peltier Araç Buzdolabı

Sistemi kapattım. Peltierin soğutucu macununu biraz daha bolca sürdüm. Açtığımda termometre 22.5 gösterdi. 10 dk sonra durum bu. Acaba ısınan tarafta ki alimunyumu büyütsem mi?
  11. eboola

Mat Ve Uyku Tulumu Tavsiyesi

Yazın uyku tulumuna gerek yok ki? Kış için mi bahsiniz? Eğer Akdeniz kıyılarında sonbahar kampı ise yine gerek yok. Ancak farklı bir yerde ise onu bilemem. Ben de rahatına meraklı biriyim. O açıdan çadır altına şişme yatak alıyorum çok daha rahat. Tavsiyeye gelirsek ben Tchibo kullanıyorum...
  12. eboola

Peltier Araç Buzdolabı

25 dk sonra. 29.3 - 16.7 Benim keşfettiğim peltierden buzdolabı yapamama olayı sudur. Araca uygun (aküye) bir peltier kullanmak durumundayız. Benim kullandığım 92 w çeken bir peltier. Ancak piyasada 200 w çeken peltierler mevcut. Daha fazla güç daha fazla soğuk dolayısı ile daha fazla ısınma...
  13. eboola

Peltier Araç Buzdolabı

29 dereceden 17.4 e 19 dk sürdü. Soğutma devam ediyor. Yazarken 17.2 oldu
  14. eboola

Peltier Araç Buzdolabı

3 dk daha geçti.
  15. eboola

Peltier Araç Buzdolabı

2 dk sonra.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri