edaghan kullanıcısının son içeriği

1. E

Satılık - 1998 LR Discovery MPI Komple Motor

Selamlar; Bu konuya en son 2010'da mesaj yazmışız. Sanırım 2012'den bu yana da siteye giriş yapmamıştım. Offroad yapmak, kampa çıkmak, aracın içine oturmak, insanlarla buluşup sırf araçlardan bile olsa konuşmak güzeldi. Öncelikle tüm Gezenbilir dostlarıma, geçirdiğimiz güzel yıllar ve anılar...
  2. E

Merhaba, Otomatik vites Defender konusunu hatırlayamadım, kusura bakmayın. uzun süredir siteye...

Merhaba, Otomatik vites Defender konusunu hatırlayamadım, kusura bakmayın. uzun süredir siteye giriş yapmamıştım. Önerim Maslak, İstanbul'da, eğer yapıyorlarsa Anıl Oto, Adnan Çetinel ile görüşmeniz. Telefonu 212 285 0572. Eğer değişimi yapamayacağını söylerse, diğer önerim de Hüseyin Akbulut...
  3. E

Defender Ambulans Ve Nissan Bd30

Ynt: Defender Ambulans Ve Nissan Bd30 Hayırlısı olsun Reha abi, güle güle kullan.
  4. E

Range Rover P38 Sorunlarım..

Ynt: Range Rover P38 Sorunlarım.. Merhaba; EAS hatası muhtemelen ısınınca basınç tutma özelliğini kaybeden plastik bir aksamdandır, ya da hava tahliyesi yapamıyordur. Benzinde çalışma sorununuz da depo yakıt pompası veya buji kablonuzdandır. Yine de sanayide parça değiş tokuşu yapıp...
  5. E

Arkadaşımız Engin Dağhan' ın (edaghan) Doğum Günü Kutlu Olsun

Ynt: Arkadaşımız Engin Dağhan' ın (edaghan) Doğum Günü Kutlu Olsun hem de nasıl... şaşkınlık, mutluluk, ve sizleri 3 sene boşlukta/cevapsız bıraktığım için için duyduğum üzüntü. tekrar çok teşekkürler.
  6. E

Arkadaşımız Engin Dağhan' ın (edaghan) Doğum Günü Kutlu Olsun

Ynt: Arkadaşımız Engin Dağhan' ın (edaghan) Doğum Günü Kutlu Olsun Arkadaşlar sağ olun... mesajı daha yeni gördüm... çok özür dilerim.
  7. E

Range Rover 1998 140.000 KM Buji ve Buji Kablosu

Ynt: Range Rover 1998 140.000 KM Buji ve Buji Kablosu Anıl Oto'ya sordunuz mu? Onlarda birden fazla çeşit kablo ve buji olacaktı.
  8. E

Range Rover hakkinda görüs

Ynt: Range Rover hakkinda görüs RRC'ler hakkında ne bilmek istiyorsun?
  9. E

Satılık - Land Rover Jant ve Lastik

Ynt: Satılık - Land Rover Jant ve Lastik Nejat Bey; Bu ilandaki ürünlerin hepsi satıldı. Sorularınıza forum içerisinde cevap bulacağınıza inanıyorum. iyi günler.
  10. E

3,2 Duratorg 200 hp. Ford Motor Hakkında

Ynt: 3,2 Duratorg 200 hp. Ford Motor Hakkında mekanik mazotlu motora uyuyor. 3.2lt için araştırmamıştım... evet, maalesef.
  11. E

Ynt: 3,2 Duratorg 200 hp. Ford Motor Hakkında R380'nin prizdireği direkt uyuyor.. kaynak pek sağlıklı olmazdı... Klima için çözüm istiyorsan, konuşalım. Takan ustayı tanıyorsun zaten.
  12. E

Ynt: 3,2 Duratorg 200 hp. Ford Motor Hakkında Para çok diye anladım... :)
  13. E

Puma motor

Ynt: Puma motor Arkadaşlar; Marş dinamosu aracın, şarj dinamosunun sıfırı 300 TL, radyatör ve turbo soğutucu için 300TDI ya da TD5'inkini kullanın. Transit'inkiler ufak. Kazalı araçlardan çıkan motorları kullanabilirsiniz. Göktuğ'un verdiği ilandaki satıcı kardeşler aynı zamanda çıkma motor...
  14. E

Puma motor

Ynt: Puma motor komple çıkma motora göre maliyetli... sıfır motordan ucuz.
  15. E

Puma motor

Ynt: Puma motor tam liste çıkarmak zor. zira arabandaki parçalardan hangilerini kullanmaya devam edeceğine göre hesaplamak lazım. ama normal şartlarda şunlar gerekiyor olmalı: - servis motoru, - turbo - mazot pompası - hidrolik pompası - devridaim pompası - klima pompası - şarj dinamosu -...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri