Ege3406 kullanıcısının son içeriği

1. E

Merhabalar-tanişma Ve Hilux Kişlik Lastİk Seçİmİ

Ayrıntılı bilgilendirmeniz için çok teşekkürler Sayın Codename1907. Erzurum'da yaşadığınız ve siz de pikap kullandığınız için sizin değerlendirmeleriniz ayrıca dikkate alınmalı kesinlikle. Goodyear daha önce binek tipte kullanmıştım, memnun kalmıştım. Aracın üzerinde zaten Bridgestone H/T...
  2. E

Vakit ayırıp yanıtladığınız için teşekkür ediyorum Sayın codename1907 ve tilkikral. Kumho kışlık Izen modelini binekte kullanmış çok memnun kalmıştım. Dediğiniz modeli de düşünebilirim. Nokian nedense aklımda hep binek lastiği olarak yer etmiş, düşünmemiştim ama bir bakayım. Goodyear da...
  3. E

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Babamın aşıladığı doğa sevgisiyle başlayan, ardından tarlalarda Nissan Patrol ile şoförlük öğrenmeyle süren, görevim nedeniyle bulunduğum yerlerde kısa aralıklarla kısmen sürdürebildiğim 4x4 tutkuma geri dönme hazırlıklarını sürdürüyorum ve uzun süredir bilgilerinden yararlandığım bu güzel...
  4. E

Merhaba arkadaşlar. Foruma yeni üye oldum. Görevim nedeniyle bulunduğum farklı yerlerde 1-2 yıl gibi kısa periyotlarla arazi araçlarım oldu ve kendimce o yerlerin koşulları gereği mini off road deneyimlerim de oldu, keza şoförlüğü babamdan Nissan Patrol'de öğrendim ve kendisinin de 4x4 tutkusu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR