egemenyuksel kullanıcısının son içeriği

1. egemenyuksel

Jeep Grand Cherokee Zj 5.9 1998 Aracım Için Akü Tavsiyesi

Benimde şöyle bir sorum var aracımın kapılarını açtım iç aydınlatması yandı. İçine oturuyorum. Ve tekrar açma tuşuna basıyorum. Bu işlemde iç ışıklar kısılıp açılıyor bu normal midir? Yoksa aküm mü zayıflıyor? :) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  2. egemenyuksel

Merhabalar, Ekte akünün resmini gönderiyorum. Varta ama 74 amper imiş. Saygılar.
  3. egemenyuksel

Jeep Grand Cherokee Zj 5.9 1998 Immobilizer Alarm Çalışmıyor Yardım?

Ne yazık ki o yöntemde işe yaramadı. Sanırsam iptal edilmiş. Ancak internette herkes iptal etmenin peşinde sanırsam bu işte yani sistemi aktive edememde bir hayır var. :)
  4. egemenyuksel

Merhabalar Sayın North wind, Aslında benimde aracım kendi sitemde ancak dışarıda her park ettiğimde biraz tedirgin oluyorum. Dün aracımın şase numarasını yazarak jeep e bir mail attım (global olana tabiki) bana aracımda tüm olan özellik ve aksesuarların listesini atmışlar. Ayrıca eğer bu...
  5. egemenyuksel

Merhabalar, Saat 6 gibi evde olucam isterseniz bakıp atabilirim. Ama aklımda kalan Varta 72 amperdi.
  6. egemenyuksel

Merhabalar, Konuyu hortlatmış oluyorum ama Sn. Toporomboz aracı servise gösterebildiniz mi? Sonuç nedir? Bizimle paylaşabilir misiniz? Sn. North wind aracınız halen duruyor mu? Aynı model araçtan bende de mevcut öyleyse siz problemi çözebildiniz mi? Saygılar Egemen Yüksel
  7. egemenyuksel

Hangi Defender?

Ynt: Hangi Defender? Sanırım 15 e kadar düz dizel bakacak. :) Ancak 12000 e benzinli orjinal ingiliz lpg li hidrolik direksiyon bulmadı değil sorular ondan galiba... Şaka bir yana gerçekten çok teşekkürler sizler bu sorulara yanıt için zaman ayırıyorsunuz bu benim için baaşlı başına değerli...
  8. egemenyuksel

Hangi Defender?

Ynt: Hangi Defender? Öncelikle herkese cevaplar için çok teşekkürler. Yorulmadan sıkılmadan değerli zamanınızla bana cevap vermeniz benim için çok ama çok önemli. Reha beyin ve Derya beyin de dediklerine bakarsak şu anki yol haritamız düz dizel şeklinde olacak. Tekrar çok teşekkürler. Bu...
  9. egemenyuksel

Hangi Defender?

Ynt: Hangi Defender? Reha bey öncelikle ilginize çok teşekkürler. 1. sorunun yanıtı mesela istanbul kurtköydeyim. Geçen sefer sapanca soğurcak yaylasına gittik. 2. Alacağımız araca ufak ufakta olsa bir miktarda daha masraf yapabiliriz. Hatta yapmayı bile düşünüyoruz. Egemen Yüksel edit: 10.000...
  10. egemenyuksel

Hangi Defender?

Ynt: Hangi Defender? Çok teşekkür ederim cevabınız için Halil bey.
  11. egemenyuksel

Hangi Defender?

Herkese Merhabalar, Öncelikle uzun bir süredir forumu takip ettiğimi ve önemli önemsiz bir çok konuyu (defender başlığı altında) okuduğumu belirtmek isterim. Foruma üye olup hemen cevap isteyen veya aldığı cevabı alıp buradan uzaklaşan biri olmak istemiyorum. Zira buradaki insanların araç...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri