emrahdeniz kullanıcısının son içeriği

1. E

Panelvan Kasası Izolasyonu ve Kondensasyon Üzerine

Bayagi gec okudum, super bilgiler icin tesekkurler. Konunun en guzel olan yani ise 9 yil sonra bilgilerin hala guncel olmasi.
  2. E

1985 Model L200 4x4

Son hali ama daha offroad donanimina baslayamadim. Sent from my E6853 using Tapatalk
  3. E

1985 Model L200 4x4

Saglam kupayi attiktan sonra hurda haldeki kasayi cikarmamistik sira ona geldi: Arac boyle cok yakisikli oluyor ama super bobrek tasi dusurur. Asiri zipliyor ve tekerlekler surekli patinaja dusuyor. Vitesin etrafini kesmistik. 4x4 kupadan vites etrafibdaki saci alip temiz kuoaya taktik...
  4. E

1985 Model L200 4x4

Yenileme yaparken hedef aldigim modeller Amerikalilar en cok sunu yapiyorlar, cok da yakisiyor: Sent from my SM-N920C using Tapatalk
  5. E

1985 Model L200 4x4

Yaklasik 1 ay once en eski kasa L200 aldim. Ve yenilemeye basladik. Kupasi o kadar kotu idi ki sirf kupasini kullanmak icin 2. bir arac aldim Bu kasa L200 amerikada Dodge Ram 50 olarak geciyor ve hastasi cok. Yari da klasik havasi var...
  6. E

2000 Model Vx100 Tavsiye Edermisiniz ?

Cok guzel bir aciklama olmus... Ben de 2004 ustu dusunuyordum ama 9500 civari vergi hakkaten fazla... Sent from my SM-N9000Q using Tapatalk
  7. E

Ihaleyle veya ormaniyeden hilux almak istiyorum

Ynt: Ihaleyle veya ormaniyeden hilux almak istiyorum Surekli ihaleleri takip etmeniz lazim ama artik eskisi gibi ucuza gelmiyor. En iyisi ihale beklemeden bir arac almaniz.
  8. E

Toyota Sahiplerinin Dikkatine

Ynt: Toyota Sahiplerinin Dikkatine 1989 LJ70 Turbo
  9. E

Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi

Ynt: Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi Land cruiser LJ70, 1989 Mersin
  10. E

Toyota Hilux Renk-boya -jant-teker-tavsiye

Ynt: Toyota Hilux Renk-boya -jant-teker-tavsiye Mavi ya da turuncu cok iii gidiyor. Bence sahibinden.com a girin ordaki yapili hikuxlara bakarak fikir edinebilirsiniz. Begendiginiz araclarin lastik ebatlatindan yola cikarak da karar verirsiniz.
  11. E

Hurda Cj-7

Ynt: Hurda Cj-7 Tdi motorlar onden cekise gore ayarlanmis oluyor onun cj7ye uyup uymadigindan mutlaka emin olmaniz gerekiyor.
  12. E

Harika Japon 47 (hj47)

Ynt: Harika Japon 47 (hj47) Super calisma ;) Fotograflarin devamini bekliyoruz...
  13. E

Lj 70 Ses İzolasyonu

Ynt: Lj 70 Ses İzolasyonu Araca bu noktadan itibaren artık sadece görselliğe yönelik olarak zemin kaplaması yapıldı. Koltuk Döşemeleri de değişti. Koltuklar:
  14. E

Lj 70 Ses İzolasyonu

Ynt: Lj 70 Ses İzolasyonu Kapı içi uygulama:
  15. E

Lj 70 Ses İzolasyonu

Ynt: Lj 70 Ses İzolasyonu Lastik üzerinden Bituflex yapıştırmaya başladık. İşin heyecanı içerisinde çok fotoğraf çekmeyi unutmuşuz ama bütün iç yüzeyi bu şekilde kapladık.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri