emreoner kullanıcısının son içeriği

1. E

Acil Yardım Panel, Volt, Amper, Regülatör Invertör Hakkında

Böyle görünüyorlar yakından
  2. E

Acil Yardım Panel, Volt, Amper, Regülatör Invertör Hakkında

Merhabalar dün iki tane 250 watt lık güneş paneli aldım hem ileride karavanımda kullanmak hemde bahçe ışıklandırmasında şebekeyi kullanmamak adına. Fotoğraflarda ürün değerlerini görebilirsiniz ancak benim aklıma takılan kısımda panellerin üzerini yaklaştırınca görwbileceğiniz açıklı koyulu...
  3. E

Aracım Bu Karavanı Çeker Mi ?

Valla ne biliyim ya adam 750 kg altı diyor :) başoğlu 5,25 e nasıl olabilir aklım almıyor bi de ruhsattan muaf diyor. Sahibinden de onlarca ilan var kandırıyorlar mı nedir? Güvenecek adam kalmadı memlekette :)) aracı değştircek maddi durum olduğunu sanmıyorum ya da lada nivalara bakcam diyorum...
  4. E

Veysel hocam çok teşekkür ederim mesajınız çok bilgilendirici ve açıklayıcı olmuş anca farkettim kusura bakmayın. Askerlik falan bunalttı baya yeni yeni kendime geliyorum. Benim aracıma çeki kancası taktırdım ancak 15 cm yerden yüksekliği olduğu tekerleri en yukarı kaldırdıgımda buna bir yol...
  5. E

Hyundai I30 Çeki Kancası Sorunu...

Arkadaşlar uzunca bir süredir sessiz sedasız takipteyim ama bu defa benim de ihtiyacım olduğu için siz değerli arkadaşlara sorayım istedim.Tek başıma işin içinden çıkamıyorum. Çeki kancası nin yerden yüksekliği 40 cm ancak, tekne römorku çekiyorum bu römorku takınca tekerlek yüksekliği 15 cm...
  6. E

Merhabalar Yen'i üye oldum buradan sonra tanışma bölümüne geçeceğim ama önce buraya yazmak istedim sonuca hızlı ulaşmak adına. aracım 2012 model Yen'i kasa hyundai i30 crdi turbo dizel 1.6 motor bir araç almayı düşündüğüm karavan ise 1100 kg Erbaa 5.25 mt. Çekme karavan sıfırı şuanda indirimde...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri