enginizm35 kullanıcısının son içeriği

1. enginizm35

Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

Yeni yılınız, yeni tayininiz hayirli olsun. Dilerim bu yıl sizin için çok daha hayırlı, sağlıklı, huzurlu ve mutluluk dolu bir yıl olur.
  2. enginizm35

Ford Transi̇t 120 T350 Hakkında Görüşleriniz.

Hayırlı olsun. CPH1893 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. enginizm35

Kendi Karavanını Yapanlar; Kandıralı

Kolay gelsin, iyi çalışmalar. İzolasyon için kullandığınız izocam evlerde, çatılarda sabit şekilde duran yerler için çok iyi bir malzeme. Ama hareket halinde bir araç içerisinde ne kadar engellemeye çalışsanızda kaçaklar olup uçuşacaktır. Henüz işin başındayken internetten ulaşabileceğiniz...
  4. enginizm35

Navara Dodik Istanbul

Navara d40 için dodik arıyorum. Yapan ya da satan bildiğiniz bir yer var mı? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. enginizm35

Panelvan Motokaravan Dönüşümü Ruhsatı

Yani kendimiz yapabiliyoruz, doğru mu? Ben öyle anladım. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  6. enginizm35

Proje Çizdirerek Karavan Yaptırmak Artık mümkün Değil mi?

Facebook'ta gezenbilir grubunda mevzuatın değiştiğini ve artık her makine mühendisinin proje çizemediğini okudum. Bu konuda bir duyumu veya bilgisi olan var mı? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  7. enginizm35

5 Dakikada Karavan 5 Dakikada Kamyonet

İyi akşamlar, bence aracın dış görünümünü bozmazsanız (cam takmak gibi) ve koltukla arka taraf arasındaki bölmeyide sökmezseniz trafikte de tüvde de sorun yaşamazsınız. Çünkü panelvanların arkasını tüvde özellikle açıp bakmıyorlar. Trafikte özel bir durum yoksa (arama gibi) bakmıyor. Öyle bir...
  8. enginizm35

2007 Ducato 17 M3 Motokaravana Dönüyor-serila

Duş ve su bağlantısı için Marin malzeme satan sitelerde tekne güvertelerinde kullanılmak için üretilen güneşe ve kötü hava şartlarına dayanaklı abs malzemeler var. Onlarıda incelemenizi tavsiye ederim. Biraz daha estetik olarak uygun olacağını düşünüyorum. Takdir sizin. Tapatalk kullanarak...
  9. enginizm35

Tebrikler çok güzel olacağı başından belli. Ayrıca kokpitte çok güzel olmuş. Kokpiti nasıl ve nerede yaptırdığınızı da paylaşır mısınız? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  10. enginizm35

Merhaba, siz projeden bahsedince ve özel amaçlı taşıt motorkaravan deyince başımdan geçen bir olayı anlatmak istedim. Araçlarımız Trafik kanununda kamp taşıtı yönetmelikte ise özel amaçlı taşıt olarak geçiyor. Buna istinaden trafik tescile bir dilekçe yazarak yönetmeliklerin kanunlardan üstün...
  11. enginizm35

Bu iş için en iyi yapıştırıcı DAYSON. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  12. enginizm35

Karavan Sigorta

Kamil beyde koru sigortadan yapıyor, ona yaptırabilirsiniz.. Engin ÇAMCI 0 532 363 16 77
  13. enginizm35

Karavan Sigorta

Koru sigorta burada çıkmıyor. En düşük koru sigortayı bulabildim. Bu yılı 1803tl ile atlattık. Seneye Allah Kerim. Engin ÇAMCI 0 532 363 16 77
  14. enginizm35

Karavan Sigorta

Sbm.org.tr den gelen tekliflerim. Hepsi birbirinden ... Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  15. enginizm35

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper 15m3 -ihsan (findikim)

05305130819 Engin ÇAMCI

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR