eozcelik kullanıcısının son içeriği

1. E

Volkswagen 2015 Model,kisa Şasİ, T6 Kasa Transporter Aracin Camper’a Dönüşüm Macerasi

Öncelikle elinize sağlık. Paylaştığınız çok değerli bilgiler için de çok teşekkürler. Benzer bir araç almayı planladığım için bir sorum olacaktı: Aracınızın içine ısı yalıtımı yapmadınız mı? Yapmadıysanız nedenini paylaşır mısınız? Teşekkürler.
  2. E

Çadır İçin Ayrılan Alan Ve Çadır Tavsiyesi

Ynt: Çadır İçin Ayrılan Alan Ve Çadır Tavsiyesi Sevgili Sertay, Kamp alanlarında genelde kişiye belirli bir metrekare alan verilmez. Çadır başına para alırlar, gerisine karışmazlar. Sen gidip kendine uygun bir yer bulup çadırını kurarsın. Kamp yerindeki çadırların birbirinden ortalama...
  3. E

Ege Ve Akdeniz Turu 2015 Plan

Ynt: Ege Ve Akdeniz Turu 2015 Plan Sevgili Mert Bey, Erkan Bey, Tahminen 1-2 gün konaklamalı çadır kampı yaparak ege ve akdeniz turu yapacağınızı anladım. Bir hususu dikkatinize çekmek istiyorum: Yazın sıcağında her 1-2 günde bir çadırı kurmak ve kaldırmak, eşyaları düzenlemek ve toplamak...
  4. E

Geleneksel 5. Işık Dağı-karagöl Bahar Kampı (2015 Yılı)

Ynt: Geleneksel 5. Işık Dağı-karagöl Bahar Kampı (2015 Yılı) Bu yılkı kamptan birkaç foto...
  5. E

Ynt: Geleneksel 5. Işık Dağı-karagöl Bahar Kampı (2015 Yılı) Bülent Bey, Facebook'taki Gezenbilir grubunda kimler gidiyor bilgisine ulaşabilirsiniz. Bu yüzden Gezenbilir forumunda insanlar gitme durumlarını belirtmeyebilirler. Bilgilerinize...
  6. E

Ynt: Geleneksel 5. Işık Dağı-karagöl Bahar Kampı (2015 Yılı) Merhaba, Az önce Hikmet Özkan abimizle konuştum. (Bu yılki organizasyonu Hikmet Abi yapıyor.) Ondan edindiğim bilgileri aktarıyorum: 1-3 Mayıs (Cuma, Cumartes, Pazar) tarihleri arasında Işık Dağı Karagöl'de (geçen yıllarla aynı yerde)...
  7. E

Geleneksel 5. Işık Dağı-Karagöl Bahar Kampı bu yıl (2015) yapılacak mı? Yapılacaksa tarih belirli mi? Teşekkürler
  8. E

Gökova-akyaka-kelebekler Vadisi *kamp Alanı Dışında Kamp*

Ynt: Gökova-akyaka-kelebekler Vadisi *kamp Alanı Dışında Kamp* Gökova Orman Kampı'ndan Akbük'e (Akyaka merkeze değil) giden yol üzerinde Çınar Pilajı'na varmadan deniz kıyısında kamp yapan bazı karavanlar ve arabası ile gelip denize girenleri gördüm. Ateş yakmak yasaktır. Tüp kullanabilirsiniz...
  9. E

Gökova Körfezi ; Boncuk Kamping Ve Gökova Orman Kamping

Ynt: Gökova Körfezi ; Boncuk Kamping Ve Gökova Orman Kamping İbrahim Bey, Gökova Orman Kampı'nda ateş yakmak yasaktır. Sanırım mangal yapmayı planlıyorsunuz. Tüplü mangal veya elektrikli cihazlar kullanabilirsiniz. İyi tatiller.
  10. E

Düzce Yaylaları Gezi Güzergahı Ve Kamp Yeri Konusunda Yardım (12-13 Temmuz 2014)

Ynt: Düzce Yaylaları Gezi Güzergahı Ve Kamp Yeri Konusunda Yardım (12-13 Temmuz 2014) Hazır oralara kadar gidiyorsanız Samandere Şelalesi'ne ve Güzeldere Şelalesi'ne gitmenizi öneririm. Gerçekten doğa güzelliği harika olan yerlerdir. Hatta Güzeldere Şelalesi civarındaki düzlük alanda çadırınızı...
  11. E

Sizin Dusunceleriniz Nedir 20 Gunluk Kamp

Ynt: Sizin Dusunceleriniz Nedir 20 Gunluk Kamp Haberlere çıkmak istemiyorsanız bir kampinge gitmenizi öneririm. Gökova Orman Kampı doğası ve deniziyle eşsiz bir yer. Bayram tatilinde gitmediğiniz sürece (bayramda çok kalabalık oluyor) kız arkadaşınla bu kampta rahat edeceğinizi düşünüyorum...
  12. E

Ankara Ve Civarı Kalabalık Kamp Alanı?

Ynt: Ankara Ve Civarı Kalabalık Kamp Alanı? Üzgünüm, ama Işık Dağı'nda tesis yok.
  13. E

Ankara Ve Civarı Kalabalık Kamp Alanı?

Ynt: Ankara Ve Civarı Kalabalık Kamp Alanı? Işık dağı Karagöl'de kamp yapabilirsiniz. Örnek resimler için: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=96286.0
  14. E

Gökova Akyaka Kampı

Ynt: Gökova Akyaka Kampı Mert Bey, Gökova Orman Kampı'nın güncel fiyatlarını Ümit Bey'in mesajinda ( http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=88751.msg1324120#msg1324120 ) görebilirsiniz. Akyaka merkezde, diğer tatil yörelerinde olduğu gibi, yerli turistin bol olduğu birkaç sokak vardır. Bu...
  15. E

23 Nisan Temalı Kamp Etkinliği Ankara (25-26-27-nisan-2014)

Ynt: 23 Nisan Temalı Kamp Etkinliği Ankara (25-26-27-nisan-2014) Merhaba, Hava tahminlerine göre Kızılcahamam bu gece, yarın ve pazar günü sağanak yağışlı görünüyor. Oradaki son durum nedir? Gökhan Bey'in gönderdiği resimlerde hava güzel görünüyordu. Saygılar,

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri