erdeman kullanıcısının son içeriği

1. erdeman

Simbonun Karavanı

merhaba melih bey aracımızdan çok memnunuz ilk zamanlar biraz dar geldi gibi bize hatta satıp açık kasa bir ford alıp alkovenli yapmayı düşündüm ama gözümde büyüdü sonra içerde bir kaç değişiklik yapıp kullanmaya karar verdik. alkovenli olmadığı müddetçe panelvan hangisi olsa dar gelecekti malum...
  2. erdeman

Simbonun Karavanı

hayır hortumlardan veya ek yerlerinden dirseklerden dağıtım yerlerinden yana hiç problem yaşamadım bir kere musluk için koyduğum metal vana donup çatlamış ordan kaçak olmuş bulup değiştirdim onun haricinde istediğin yöne çekip istediğin yerden kesip yön değiştirip ek çıkış yapabilme rahatlığı...
  3. erdeman

Simbonun Karavanı

evet memnun kaldım araç otomobil gibi seri ve atik oldu. Göreme kampından sonra eskişehir’e uğrayıp muğla’ya gittim yolda araç devir kesmeye başladı tıpkı partikül arızası yapan araçlar gibi ikibin devri geçmiyordu. yazılım attırdığım adamı aradım bir servise girip bilgisayar bağlatın çıkacak...
  4. erdeman

2+1 Ruhsatli Karavanda (80x200 ) 3. Yatak İçi̇n Çözüm Ariyorum Yardim Lüten

merhaba ben ön tarafa 2 li koltuğu söküp tekli taktığımda kişi sayısını tutturmak için arka bölüme koyabileceğim hem fazla büyük olmayan hemde entegre emniyet kemerli tekli koltuk ararken ankara’da baya bi koltukcu gezdim öyle bir şeye rastlamadım. o tarzda orijinal bir koltuk bulamazsınız belki...
  5. erdeman

Simbonun Karavanı

hafta sonu için ankaralı kampçılarla kapadokya kampı yaptık, toplamda 748 km yaptım hava çok sıcak olduğu için orada gezerken ve dönüş yolunda araç klimasını kullandım performans bakımından hiç problem çekmedim istediğim anda 120-130 km hızı gördü araç. ayni depo ile hala 50 km yapar gösteriyor...
  6. erdeman

Simbonun Karavanı

Bu arada karavanı çamasir makinasını montajı ile dolap koltuk ve su deposu değişikliğinden sonra tarttırdım 4.020 kg geldi. aracın gücü yeterliydi ama ben yinede hem çekişine hemde yakıta faydası olsun düşüncesi ile yazılım attırıp beygir gücünü yükselttim. Ankara içinde tadilat aşamasında sağa...
  7. erdeman

Simbonun Karavanı

merhaba sorun değil istediğiniz gibi yapabilirsiniz ama yeni bir konu açıp kendinize özel bir sayfa oluşturmanız daha mantıklı olur sizin için hem sizin karavanın yapım aşamasına dair özel bir anı olarak kalır Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. erdeman

Mİdİbüs Karavan Başlangiç

merhaba bende ayni yerden aynı masa ayağından aldım, yatak yapacağım zaman yüksekte kaldığı için alt tarafta hareketsiz kalan kısmın plastiğini çıkartıp boyunu biraz kısaltıp geri taktım kapalıyken yatak seviyesine indirdim. aluminyum olduğu için rahatça yapabilirsiniz yükseklik zaten yetiyor...
  9. erdeman

Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)

merhabalar az önce Mogan aile piknik alanı ile telefonda konuştum ve bayram süresince konaklamak için olumlu yanıt aldım, çocukların biraz temiz hava alması için gitmeyi düşünüyorum. sonuçta özel alan ve oldukça büyük ayrıca yasaklar sırasında istanbulda karavan parkında konaklayanları tv de...
  10. erdeman

Simbonun Karavanı

teşekkür ederim yücel bey Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  11. erdeman

Simbonun Karavanı

Bu arada basınçlı su kazasından sonra hidroforun üstündeki tahta korumayı bugun yaptım birdaha başıma gelirse en azından elektrik sistemi etkilenmesin diye. ekranın alt sağ köşesindeki OVER LOAD kesik sinyal eşliğinde yanıp sönüyordu Cihaz kapalı olduğu halde.
  12. erdeman

Simbonun Karavanı

Merhaba ülkemizin ve tüm dünyanın geçirdiği zor günlerde umarım herkesin sağlığı ve sıhhati yerindedir. Karantina günlerinde tıbbi malzeme üretimi sektöründe yer aldığımız için eksilerek çalışmamızı sürdürmek zorundaydık. Bende bu günleri fabrika önünde karavanımızla uğraşarak geçiriyorum. Üç...
  13. erdeman

Çekme Karavan Ile Avrupa Turu

biz budapeştede bir kampta genç bir çift görmüştük. panelvan bir araç ile geziyorlardı aracın içinde fazla bir eşya yoktu iki kişilik yatak bir eşya dolabı gibi birşey 2 de bisiklet vardı tüp falan hep mobildi dışarı çıkartıp hazırlıyorlardı yiyeceklerini.biz 2 gün kaldık 2 günde kahvaltı yapıp...
  14. erdeman

Simbonun Karavanı

dolap ölçüleri yükseklik 103, derinlik 43, genişlik 43 fiyata gelince demir karavan 5.000 tl dedi ama 4.750 ye zor aldım fırınıda 4.500 tl ye aldım Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  15. erdeman

Simbonun Karavanı

dolap ve fırın foto Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35